
Χαμηλή τιμή 4K Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ Conference Camera
Διόπτρα:
1. 4 k αυτόματη παρακολούθηση με 20x οπτικό ζουμ
2. SDI USB IP 20x PTZ Conference Camera
3. Εξοπλισμένο με αισθητήρα Sony 1/2,8 "CMOS
4. 8.29 megapixels
5. Παρέχει αληθινή σαφήνεια 4K με ζωντανή χρωματική πιστότητα και ευκρίνεια.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Χαμηλή τιμή 4K Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ Conference Camera
Εξοπλισμένο με αισθητήρα CMOS Sony 1/2.8 "και 8.29 megapixels, Tenveo UVS20A - 4K PTZ κάμερα παραδίδει αληθινή σαφήνεια 4K με ζωντανή χρωματική πιστότητα και οξύτητα. Σαφήνεια-τέλεια για τη διάσκεψη, τη ζωντανή εκπομπή και τη σύλληψη διαλέξεων.

Πάρτε την παραγωγή σας στο επόμενο επίπεδο με έξυπνη αυτόματη παρακολούθηση.
UVS20A - Ο ενσωματωμένος μηχανισμός παρακολούθησης AI της 4K προσδιορίζει έξυπνα τους ανθρώπινους στόχους, προσαρμόζεται στην κίνηση και διατηρεί τη διαμόρφωση, εξασφαλίζοντας στους παρουσιαστές να παραμένουν επικεντρωμένοι και στο επίκεντρο.

Το UVS20A-4K υποστηρίζει ένα ολοκληρωμένο φάσμα διεπαφών και πρωτόκολλα ροής, καθιστώντας την ενσωμάτωση σε υπάρχοντα συστήματα αβίαστα.
-Έξοδοι Video: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Υποστήριξη POE+)
-Πρωτόκολλα-ρεύμα: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Διεπαφές ελέγχου: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--Πρωτόκολλα ελέγχου: visca, pelco-d/p, onvif, visca πάνω από IP
Είτε για ζωντανή ροή, απομακρυσμένη συνεργασία είτε για ενσωμάτωση συστήματος, το Tenveo UVS20A-4K προσαρμόζεται αβίαστα το περιβάλλον σας.

Γνωστή ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές στην Κίνα, σας καλωσορίζουμε θερμά σας στο χονδρικό πρόγραμμα Advanced Tenveo 4K Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ Conference Camera με χαμηλή τιμή. Με τη βοήθεια του προηγμένου εξοπλισμού και της τεχνολογίας, μπορούμε να σας διαβεβαιώσουμε την υψηλή ποιότητα και την καλή απόδοση του εξοπλισμού μας.
| Μοντέλο αριθ. | Tevo - uvs20a-4k |
| Αισθητήρας εικόνας | Sony 1/2.8 "CMOS |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 8.29MP |
| Οπτικό ζουμ | 20x οπτικό ζουμ |
| Φακός | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Ανοιγμα | F1.7-F3.7 |
| Οριζόντια γωνία | 51,9 βαθμός ~ 3,0 βαθμοί |
| Καθετή γωνία | 39,7 βαθμός ~ 2,2 βαθμοί |
| Διαγώνιη γωνία | 63,1 βαθμός -3,7 βαθμός |
| Μορφή βίντεο | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Μορφή κωδικοποίησης βίντεο | H.264, Η.265, MJPG, Yuy2 |
| Αντιστάθμιση οπίσθιου φωτισμού | Υποστήριξη |
| Ουσία | Μεγαλύτερο ή ίσο με 50dB |
| Εστία | Αυτόματο / εγχειρίδιο |
| Μείωση του ψηφιακού θορύβου | 2D & 3D μείωση θορύβου |
| Εκθεση | Αυτόματο / εγχειρίδιο |
| Διεπαφή I / O | |
| Διασυνδέσεις βίντεο | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | H.264, Η.265, MJPG, Yuy2 |
| Λουρί | 10m/100m προσαρμοστική θύρα Ethernet. Υποστήριξη POE IEEE802.3AF |
| Πρωτόκολλο δικτύου | RTSP, RTMP, Visca Over IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca/pelco - d/pelco - p; Ποσοστό Baud: 2400/4800/9600/38400 |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS232 (μόνο είσοδος), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| Παράμετρος PTZ | |
| Οριζόντια περιστροφή | 350 μοίρες (± 175 βαθμοί) 0,1 βαθμός /s-100 βαθμούς /s |
| Κατακόρυφη περιστροφή | 180 μοίρες (± 90 βαθμοί) 0,1 βαθμός /s-80 βαθμός /s |
| Προκαθορισμένος αριθμός | Ο χρήστης μπορεί να ρυθμίσει έως και 255 προεπιλογές (10 προεπιλογές από απομακρυσμένο IR) |
| Γενική παράμετρος | |
| Συστήματα λειτουργίας | Windows 10, Windows 11or υψηλότερα. Android, Mac OS ™ 10.10 ή υψηλότερο, Linux (που απαιτείται για την υποστήριξη UVC.) |
| Τάση εισόδου | DC 12V |
| Ρεύμα εισόδου | 2.0a (μέγιστο) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 24W (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 βαθμοί έως 60 βαθμούς |
| Αποθήκευση υγρασίας | 20% -90% RH |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός έως 40 μοίρες |
| Εργασιακή υγρασία | 20% -80% RH |
| Διάσταση (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (πριν/ μετά τη συσκευασία) |
| N.W. / G.W. | 1,6kg/ 2,8kg (καθαρό/ ακαθάριστο βάρος) |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Χαμηλή τιμή 4K Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ Conference Career, Κίνα, Κατασκευαστές, Χονδρική, Τιμή, Χαμηλή τιμή, Κατασκευασμένη στην Κίνα





