Σύστημα διάσκεψης εξοπλισμού γραφείου 12x κάμερα οπτικού Zoom Optics PTZ και 9 μέτρα
Μοντέλο Αρ .:Tevo {{1} }va512Group {{3} exex
1. Συμπληρώστε την ομάδα ήχου/τηλεδιάσκεψης για μεσαίες έως μεγάλες αίθουσες: βιντεοκάμερα HD, ηχεία και προαιρετικά μικρόφωνα επέκτασης.
2. Χωρητικότητα MAXIMUM έως 25 συμμετέχοντες: εκτεταμένη 10m (33 πόδια). εύρος ήχου και οπτικό πεδίο 90 μοιρών για μεσαίες έως μεγάλες ομαδικές διασκέψεις
3. Υψηλός ομιλητής με προαιρετικά MICS Expansion: Plug & Play HD Audio επιτρέπει σε όλους γύρω από το τραπέζι του συνεδρίου να ακούσουν και να ακουστούν καθαρά
4. Εύκολη και καλή διάσκεψη βίντεο: Εκκίνηση συναντήσεων βίντεο με σύνδεση Plug & Play USB σε φορητό υπολογιστή και επιλέξτε ένα λογισμικό τηλεδιάσκεψης βίντεο
5. Υιά Def Video: 4K, HD 1080p βίντεο με αυτόματη εστίαση, 12x φακός ζουμ . 90 βαθμός ευρείας όψη της γωνίας χωρίς παραμόρφωση
6.compatible με Mac και PC. Απαιτήσεις συστήματος: Windows 7, 8.1 ή 10, Mac OS X 10.7 ή υψηλότερα.
7. Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή της διάσκεψης του βίντεο: λειτουργεί με τις περισσότερες εφαρμογές επικοινωνίας βίντεο, τηλεδιάσκεψης και cloud
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος




Όλα - στο - ένα σύστημα συνεδρίων
Tenveo All - στο - Ένα σύστημα τηλεδιάσκεψης και ήχου για μεσαίο έως μεγάλα δωμάτια. Το προσιτό πακέτο διαθέτει με HD 12x Zoom και 4K κάμερα, 360 βαθμούς φωνητικής pickup spilephone με ακτίνα φωνής 9 μέτρων - UP RADIUS.

Διεπαφές βίντεο HDMI και DP
Με τη διασύνδεση HDMI, η κάμερα 4K 12x Zoom PTZ αυτού του συστήματος τηλεδιάσκεψης θα μπορούσε να προσφέρει μια πολύ καθαρή εικόνα και χαμηλή λανθάνουσα κατάσταση.

Καθολική συμβατότητα
Συμβατό με το Zoom, το Skype for Business, το Microsoft Lync (ομάδες), το VoovMeeting, το Cisco WebEx και άλλο λογισμικό συνέδρια.

Εύχρηστος
Match System Work: Λειτουργεί σωστά στα Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 και υψηλότερα. Απλά συνδέστε την κάμερα μέσω καλωδίου USB στη συσκευή που θέλετε να συνδεθείτε.
| Αριθμός μοντέλου | Tevo - va512group - ex |
| Αισθητήρας εικόνας της κάμερας PTZ | 1/2.8 "Sony CMOS |
Αποτελεσματικό εικονοστοιχείο | 8.29MP |
| Φακός | f =3.9 mm-46.8mm |
| Ανοιγμα | F1.6-2.8 |
| Μορφή βίντεο | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Οριζόντια γωνία | 70,82 βαθμοί (W) -6,48 βαθμοί (t) |
| Εστία | Αυτόματο/εγχειρίδιο |
| Μείωση του ψηφιακού θορύβου | Μείωση θορύβου 2D και 3D |
| Εκθεση | Αυτόματο/εγχειρίδιο |
| Διασυνδέσεις βίντεο | HDMI, DP |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | H.264, Η.265, MJPG, Yuy2 |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Ποσοστό ψαριών | 9600/4800/38400/2400 |
| Περιστροφική περιστροφή | >± 175 βαθμοί, -90 βαθμός -+90 βαθμός |
| Ταχύτητα ελέγχου | 0.1 -80 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Ταχύτητα ελέγχου κλίσης | 0,1-60 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Προκαθορισμένος αριθμός | 255 Προεπιλογές από Pelco - d, 32 Προεπιλογές από Pelco - p, 7 Προεπιλογές από Visca (10 προεπιλογές από τηλεχειριστήριο) |
| Ακύρωση ακουστικής ηχώ (AEC) του ηχείου | > 65dB |
| Απάντηση του ηχείου | 135Hz-20Hz |
| Πύση παραλαβής του ηχείου με 2 μικροσκοπικά επέκτασης | 9 μέτρα |
| Διεπαφές του κόμβου | DP*2; Διεπαφή ισχύος*1; Usb type - c*1 |
| Καλώδια του διανομέα | Καλώδιο 3M USB*1, καλώδιο 5m dp*2 |
| Συστήματα λειτουργίας | Windows 7 ή υψηλότερα. Android, Mac OS ™ 10.10 ή υψηλότερο, Linux (που απαιτείται για την υποστήριξη της UVC.) Συμβατό με το Zoom, τις ομάδες MS, το Skype κ.λπ. |
| Διάσταση (w*h*d) | Κάμερα: 171.6*192.6*171.6mm; Ηχεία: Φ 180mm*37.4mm; Hub: 98*98*20m |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Σύστημα διάσκεψης εξοπλισμού γραφείου 12x Οπτική ζουμ οπτική κάμερα PTZ και 9 μέτρα φωνή παραλαβή της σειράς Speadphone, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα









