USB 4K Webcam με ενσωματωμένο μικρόφωνο
Μοντέλο:TEVO-VA4K
Ευρυγώνιος φακός 2,2 mm
Συμπαγής σχεδιασμός all-in-one
Συνδεσιμότητα USB Plug & Play
Αισθητήρας CMOS 1/2,3 (SONY IMX377)
11,10 mega pixel
Ai Auto Framing σε ανάλυση 2K, συνεχίστε να παρακολουθείτε και να εστιάζετε στο ηχείο
Ποιότητα εικόνας 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
Ενσωματωμένο 1 κατευθυντικό μικρόφωνο Omni και 1 ηχείο
Ευρύ οπτικό πεδίο 124 μοιρών χωρίς παραμόρφωση
Συμβατό με οποιαδήποτε εφαρμογή λογισμικού τηλεδιάσκεψης και υπηρεσία cloud
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Webcam Tenveo VA4K 11MP 4KAi Auto Framing σε 2K 124 μοιρών FOV USB Type-C με μικρόφωνο και ηχείο Ζωντανή μετάδοση βιντεοκλήσεων Διάσκεψη PC Web












Το Tenveo VA4K είναι μια κάμερα συνεδριάσεων σχεδιασμένη για αίθουσες συνεδριάσεων και μικρές αίθουσες συνεδριάσεων. Με αισθητήρα 1/2,3 CMOS (SONY IMX377), φακό 2,2 mm, εξαιρετικά ευρυγώνιο οπτικό πεδίο 124 μοιρών, το VA4K κάνει όλους στην αίθουσα συνεδριάσεων ευδιάκριτα. Ο οπτικός φακός 4K UHD προσφέρει εξαιρετική ποιότητα βίντεο για να βελτιώσει τη συνεργασία πρόσωπο με πρόσωπο. Ο ενσωματωμένος ήχος είναι βελτιστοποιημένος για μικρούς χώρους και προσφέρει μια εξαιρετική εμπειρία ήχου. Το κατευθυντικό μικρόφωνο και το ηχείο Omni βοηθούν στη διασφάλιση του ήχου τόσο υπέροχου όσο φαίνονται. Με συμπαγή σχεδίαση all-in-one, USB plug and play και λειτουργεί απλά με οποιαδήποτε εφαρμογή λογισμικού τηλεδιάσκεψης και υπηρεσίες cloud.
| Μοντέλο | TEVO-VA4k |
| Ονομα | Ήχος και βίντεο όλα σε μία κάμερα Web |
| Αισθητήρας εικόνας | Αισθητήρας CMOS 1/2,3 (SONY IMX377) |
| Φακός | Ευρεία γωνία θέασης 2,2 mm |
| Αποτελεσματικό pixel | 11,10 mega pixel |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | Σταθερή εστίαση |
| Διασύνδεση | Μικρο USB2.0 |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | MJPEG,YUV |
| Ψήφισμα | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Οπτικό Πεδίο | Διαγώνιος: 124 μοίρες, Οριζόντια: 112 μοίρες, Κατακόρυφη: 82 μοίρες |
| Ελάχιστος φωτισμός | 350 Lux |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό USB, 5V, 70mA |
| Μικρόφωνο | Ενσωματωμένα 2 κατευθυντικά μικρόφωνα Omni |
| Ομιλητής | Ενσωματωμένα 2 ηχεία |
| MOD | 50 εκ |
| Ισορροπία λευκού | Αυτο |
| FPS | Μέγιστο 30 fps (MJPG) |
| Μήκος καλωδίου | 3m |
| Σύστημα υποστήριξης | Windows:10, 8.1, 8, 7 και macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7. |
| Συμβατό λογισμικό | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Μετάβαση σε σύσκεψη κ.λπ. |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο USB, Εγχειρίδιο χρήσης |
| Κατανάλωση ρεύματος | 2w |
| Συχνότητα ηχείων | 20Hz-20KHz |
| Αντίσταση | 4Ω |
| Μέγιστη απόδοση | 85dB |
| Κατεύθυνση μικροφώνου | Πανκατευθυντικό |
| Ευαισθησία | -33dBFS |
| Συχνότητα μικροφώνου | 20Hz-20KHz |
| Εύρος λήψης (ραδιόφωνα) | 3m |
| Μέγεθος προϊόντος | 262(Π)×85,5(Β)×110(Υ) mm |
| Βάρος προϊόντος | 0.33 g |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Κάμερα web 4k usb με ενσωματωμένο μικρόφωνο, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένο στην Κίνα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Οπτικό ζουμ 20x ptz 1080i κατασκευαστές
-

Συνδέστε και παίξτε SpeakerPhone για τηλεδιάσκεψη γι...
-

Κάμερα βιντεοδιάσκεψης αυτόματης εστίασης
-

Tevo - VHD12U και Tevo - M3B HDMI USB κάμερα 12x Zoo...
-

PTZ 20x οπτικό ζουμ κάμερα βίντεο για ζωντανή ροή AI...
-

TEVO-VA300B All in One Webcam ConferenceCam EPTZ για...





