AI Auto Tracking Live Streaming PTZ κάμερα 1080p@60fps 30x οπτικό ζουμ
Μοντέλο: Tevo - VHD630A
* 1/2.8'Sony CMOS, 2.07 mega pixel, Crystal Clear HD1080P@60fps ποιότητα βίντεο
* 70 βαθμοί Γωνία ευρείας όψης + 30 x Οπτικό ζουμ - κατάλληλο για μεσαίο έως μεγάλο δωμάτιο
* Υποστηρίχθηκε ο Poe
* Ακριβής, ομαλή και σιωπηλή κίνηση PTZ (PAN: 350 βαθμοί, κλίση: 180 βαθμοί)
* 2D και 3D NR για καλύτερη ποιότητα βίντεο σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού
* USB/HDM1/SDI/RJ45 Βίντεο έξοδοι
* Τερματικά ελέγχου υποστήριξης όπως πληκτρολόγιο Joysticker (RS232, RS485) και IR απομακρυσμένο
* Υποστήριξη στήριγμα οροφής, τοίχο και το τρίποδο (αντίστροφη τοποθεσία)
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος

Το Tenveo αναβαθμίστηκε SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Παρακολούθηση 30x 1080p 60fps ptz κάμεραείναι ιδανικό για τη σύλληψη και τη ροή εκκλησιαστικών υπηρεσιών, τις εκδηλώσεις λατρείας, τις κυβερνητικές δραστηριότητες, τα συνέδρια, τις ζωντανές συναυλίες, την εκτόξευση προϊόντων, τη ροή στούντιο και τις ζωντανές εκπομπές.

Κύρια χαρακτηριστικά:
* 1/2.8'Sony CMOS, 2.07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080P@60fps ποιότητα βίντεο,
* Smart Auto - Παρακολούθηση και αυτόματη διαμόρφωση
* Η τεχνολογία μείωσης θορύβου 2D/3D μειώνει περαιτέρω τον θόρυβο, εξασφαλίζοντας παράλληλα υψηλή σαφήνεια εικόνας
* Ταυτόχρονη 3G - SDI, HDMI, USB, IP streaming βίντεο, εύκολα για επαγγελματική παραγωγή βίντεο
* Πρωτόκολλο πολλαπλών ελέγχων και πρωτόκολλο δικτύου
* Υποστήριξη στήριγμα οροφής, τοίχο και το τρίποδο (αντίστροφη τοποθεσία)

Εύκολη προκαθορισμένη ρύθμιση
Μετακινηθείτε σε προκαθορισμένες θέσεις (10 προεπιλογές μέσω τηλεχειριστηρίου IR, 255 μέσω Pelco, 64 μέσω VISCA) για μια κλιμάκωση - UP ακολουθία. Παρέχετε διεπαφή RS485 και RS232 για τον έλεγχο πληκτρολογίου.

Καθολική συμβατότητα
Λειτουργεί με τα περισσότερα βιντεοκλίπ και το λογισμικό streaming όπως ζουμ, Skype, Obs, Facebook Live, Webex, Polycom, Microsoft Lync, Cisco και Bluejeans κ.λπ.

Διαφορετική μέθοδος ελέγχου
Ταυτόχρονη USB, HDMI, 3G - SDI και IP/NDI Video εξόδους. RS232/RS485/IR απομακρυσμένο με πολλαπλό πρωτόκολλο ελέγχου και δικτύου.

Πολλαπλή εγκατάσταση
Υποστήριξη επιτραπέζιων υπολογιστών, όρος οροφής, στήριγμα τοίχου και τοπίο (αντίστροφη τοποθεσία).

| Μοντέλο αριθ. | Tevo - vhd630a |
| Αισθητήρας | 1/2.8'' |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 2.07MP |
| Βίντεο σημάτων | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | 30x οπτικό ζουμ |
| Φακός | f =4.6 mm ~ 138mm |
| Ανοιγμα | F1.8 ~ F3.6 |
| Οριζόντια γωνία | 62,3 βαθμός ~ 2,31 βαθμός |
| Καθετή γωνία | 36,1 βαθμός ~ 1,29 βαθμοί |
| Διαγώνιη γωνία | 69,5 βαθμός ~ 2,63 βαθμούς |
| Ψηφιακό ζουμ | 8X |
| Έξοδος βίντεο | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Πρότυπο σημάδι | NTSC/PAL |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS232, RS485, USB, NET |
| Παραθυρόφυλλο | 1/30s ~ 1/10000s |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματη, εσωτερική, εξωτερική, μία ώθηση, εγχειρίδιο, var |
| Αντιστάθμιση οπίσθιου φωτισμού | Υποστήριξη |
| Μείωση του ψηφιακού θορύβου | 2D & 3D Ψηφιακή μείωση θορύβου |
| Ποσοστό ψαριών | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Πρωτόκολλο USB | UVC 1.1 |
| Ελάχιστος φωτισμός | 0.5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Ουσία | Μεγαλύτερο ή ίσο με 50dB |
| Οριζόντια περιστροφή | 350 μοίρες (± 175 βαθμοί) 0,1 βαθμός /s-100 βαθμούς /s |
| Κατακόρυφη περιστροφή | 180 βαθμοί (± 90 βαθμοί) 0,1 βαθμούς /S-80 βαθμοί S |
| H & V Flip | Υποστήριξη |
| Πάγωμα εικόνας | Υποστήριξη |
| Πύργος | Υποστήριξη |
| Αριθμός προκαθορισμένων | 255 |
| Προκαθορισμένη ακρίβεια | 0,1 βαθμός |
| Χαρακτηριστικά IPC | |
| Μορφή κωδικοποίησης βίντεο | H.264/H.265/MJPG |
| Ροή βίντεο | Κύριο ρεύμα, υπο -ροή |
| Ανάλυση κύριας ροής | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, κλπ. |
| Ανάλυση υπο -ροής | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, κλπ. |
| Τιμή bit βίντεο | 32kbps ~ 102400kbps |
| Τύπος ρυθμού δυαδικών ψηφίων | Μεταβλητό ποσοστό, σταθερό επιτόκιο |
| Ρυθμός πλαισίου | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60hz: 1fps ~ 60fps |
| Συμπίεση ήχου | AAC |
| Ρυθμός ήχου | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Πρωτόκολλο δικτύου | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast κ.λπ. |
| Διεπαφή εισόδου/εξόδου | |
| Έξοδος HD | 1xHDMI 1x3g - SDI: τύπος BNC, 800MVP - p, 75Ω, μαζί με το πρότυπο SMPTE 424M |
| Λουρί | 1xrj45: διασύνδεση Ethernet 10m/100m, POE (802.3AF) |
| Διασύνδεση ήχου | 1-ch: 3,5 χιλιοστά διασύνδεση ήχου, γραμμή στο Διεπαφή ήχου 1-ch: 3.5mm, |
| USB | 1xUSB3.0: Γυναίκα τύπου Β |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | 1xrs232 σε: 8pin min din, μέγιστη απόσταση: 30m, πρωτόκολλο: visca/pelco - d/pelco -} p 1XRS232 OUT: 8PIN MIN DIN, MAX DISTANE: 30μ, Πρωτόκολλο: Χρήση δικτύου Visca Only 1xrs485: 2pin Phoenix, μέγιστη απόσταση: 1200m, πρωτόκολλο: visca/pelco - d/pelco - p |
| Δείκτη εξουσίας | Τύπος Jeita (DC σε 12V) |
| Γενικές προδιαγραφές | |
| Τροφοδοσία | DC 12V/2A |
| Κατανάλωση ενέργειας | 12W |
| Μέγεθος προϊόντος | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (πριν / μετά τη συσκευασία) |
| Βάρος προϊόντος | 1,37kg / 2,45kg (καθαρό / ακαθάριστο βάρος) |
Δημοφιλείς Ετικέτες: AI Auto Tracking Live Streaming PTZ Camera 1080p@60fps 30x Οπτικό Ζουμ, Κίνα, Κατασκευαστές, Χονδρική, Τιμή, Χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα




