Εκκλησία HDMI Live Streaming PTZ κάμερα 20x οπτικό ζουμ
Μοντέλο: Tevo-VHD20U
* 20x οπτικό ζουμ
* Διαγώνια γωνία 60 μοιρών
* 1/2.8'Sony CMOS Sensor
* 2.38 mega pixel, 1080p@60fps
* Εξόδους βίντεο HDMI USB
* Ακριβής, ομαλή και σιωπηλή κίνηση PTZ (PAN: 350 βαθμοί, κλίση: 180 βαθμοί)
* 2D και 3D NR
* Προεπιλογή: 10 μέσω απομακρυσμένης ρύθμισης IR (256 μέσω RS232)
* Υποστήριξη του πρωτοκόλλου Visca, Pelco-P και Pelco-D, RS232/RS485/IP/IR τηλεχειριστήριο
* Υποστήριξη τοποθέτησης επιφάνειας εργασίας, στήριγμα οροφής, στήριγμα τοίχου και τοπίο (αντίστροφη βύθιση)
* Συμβατό με τα περισσότερα κορυφαία λογισμικά και πλατφόρμα τηλεδιάσκεψης
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Tenveo USB3.

Αναβαθμίστε την εμπειρία της εικονικής συνεργασίας σας μεTenveo USB3.Η επαγγελματική λύση για τη λήψη εκπληκτικών γραφικών κατά τη διάρκεια βίντεο, εκκλησιαστικές υπηρεσίες, εκδηλώσεις λατρείας, εκπαιδευτικές ομαδικές εκπαιδευτικές συνεδρίες και ζωντανές ροές.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】Capture every detail and provide an immersive experience with Tenveo FHD 1080P 60FPS PTZ Conference Room Camera. Με το 20x οπτικό ζουμ, τον αισθητήρα CMOS 1/2.8 '', το 2,38 megapixel φακό, μπορείτε τώρα να καταγράψετε εκπληκτικά λεπτομερή εικαστικά που φέρνουν τις εικονικές συναντήσεις ή τα γεγονότα σας στη ζωή. Ο φακός ευρείας γωνίας εξασφαλίζει ότι κανένας συμμετέχων δεν έχει απομείνει από το πλαίσιο, ενώ το οπτικό ζουμ 20x επιτρέπει τα κοντινά πλάνα των βασικών ηχείων και των παρουσιαστών.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Η κάμερα Tenveo PTZ μπορεί να ελεγχθεί εξ αποστάσεως για να περιστρέφεται οριζόντια και 180 βαθμοί (± 90 βαθμοί) κατακόρυφα με ακριβή, ομαλή και σιωπηλή τρόπο. Υποστηρίζει επίσης 10 προεπιλογές μέσω του τηλεχειριστηρίου IR και είναι διαθέσιμο για τη δημιουργία έως 255 προεπιλογές μέσω διεπαφών RS232 και RS485 για επαγγελματικό έλεγχο. Ο βολικός τρόπος θα μπορούσε να ελέγξει γρήγορα το PTZ κάμερα, κλίση, ζουμ και να μετακινηθεί στην προκαθορισμένη θέση για κοντινή ακολουθία.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Η κάμερα βίντεο Tenveo υποστηρίζει κανάλια εξόδου βίντεο, συμπεριλαμβανομένων των USB3. 0 και HDMI. Συνδεθείτε απρόσκοπτα σε δημοφιλείς πλατφόρμες τηλεδιάσκεψης όπως το Skype, το Zoom, το OBS και το YouTube μέσω του USB3. 0 ή HDMI. Εν τω μεταξύ, μπορεί ταυτόχρονα να εξάγει το MAX 1080p@60fps βίντεο από το HDMI Live Streaming (MJPG/H.264/H.265). Πρόκειται για μια τέλεια λύση για συνεδριάσεις μικρού ή μέσου ομίλου.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Η κάμερα PTZ μπορεί να είναι συμβατή με το τρέχον δημοφιλές λογισμικό βίντεο/συνάντησης, όπως Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, Ομάδες, Facetime, Google Hangout, Obs, Google Meet και ούτω καθεξής. Υποστηρίζει Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android ή υψηλότερο. Η κάμερα ροής χρησιμοποιείται επίσης ευρέως σε βιντεοκλήσεις, τηλεδιάσκεψη, σε απευθείας σύνδεση μαθήματα, εκκλησιαστικές ζωντανές εκπομπές, διάλεξη κολλεγίων, τηλε-ιατρική, απομακρυσμένη εκπαίδευση, απομακρυσμένες συνεντεύξεις, εξ αποστάσεως εκπαίδευση κ.λπ.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Η κάμερα της διάσκεψης υποστηρίζει την επιφάνεια εργασίας, την οθόνη, το τρίποδο, την τοποθέτηση τοίχων ή οροφής (συμπεριλαμβάνονται βίδες τοίχου και βίδες τοποθέτησης).

| Μοντέλο αριθ. | Tevo-vhd20u |
| Αισθητήρας | 1/2.8'Sony CMOS |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 2.38 Mega Pixel |
| Βίντεο σημάτων | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | 20x οπτικό ζουμ |
| Φακός | f =5. 9-94. 4mm |
| Ανοιγμα | F1.8-3.9 |
| Οριζόντια γωνία | 52.1 βαθμός (w) -3. |
| Καθετή γωνία | 29,3 βαθμός (w) -1. 9 βαθμοί (t) |
| Διαγώνιη γωνία | 59,8 βαθμός (w) -3. 9 βαθμοί (t) |
| Έξοδος βίντεο | USB 3. 0, HDMI |
| Μορφή κωδικοποίησης βίντεο | H.264, Η.265, MJPG, Yuy2 |
| Επίλυση βίντεο | 1080p (1920 *1080) κ.λπ. |
| Πρότυπο σημάδι | NTSC/PAL |
| Προκαθορισμένη θέση | Ο χρήστης μπορεί να ρυθμίσει έως και 255 προεπιλογές (10 προεπιλογές από απομακρυσμένο IR) |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS -232 (μόνο είσοδος), RS -485, USB |
| Παραθυρόφυλλο | 1/30S -1/10000S, Auto |
| Ποσοστό ψαριών | 2400/4800/9600/38400bps |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca, Pelco-D, Pelco-P (RS -232, RS -485) |
| Πρωτόκολλο USB | UVC1.1 |
| Ελάχιστος φωτισμός | 0. 1lux |
| Ουσία | Μεγαλύτερο ή ίσο με 50dB |
| Οριζόντια περιστροφή | 35 0 βαθμός (± 175 βαθμοί) 0.1 βαθμός /s -100 βαθμός /s |
| Κατακόρυφη περιστροφή | 18 0 βαθμός (± 90 βαθμοί) 0.1 βαθμοί /s -80 βαθμός S |
| Τροφοδοσία | DC 12V/2A |
| Κατανάλωση ενέργειας | 12W |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός έως 40 βαθμοί |
| Υγρασία εργασίας | 20% -80% rh |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 βαθμός σε 60 μοίρες |
| Αποθήκευση υγρασίας | 20% -90% rh |
| Μέγεθος προϊόντος | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (πριν / μετά τη συσκευασία) |
| Βάρος προϊόντος | 1,37kg / 2,45kg (καθαρό / ακαθάριστο βάρος) |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Εκκλησία HDMI Live Streaming PTZ κάμερα 20x οπτικό ζουμ, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα












