USB HDMI αίθουσα συνεδριάσεων 11x οπτικό ζουμ
Μοντέλο Αρ .:Tevo-VL11h
* 1/2.8'Sony CMOS Sensor
* 1080p@60fps
* 11x οπτικό ζουμ με 62,8 βαθμούς FOV
* USB HDMI Video εξόδους
* RS232/RS485 για τον ελεγκτή joystick
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Γνωστή ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές στην Κίνα, σας καλωσορίζουμε θερμά σας στο χονδρικό σύστημα Advanced USB HDMI Camera Camera 11x Optical Zoom με χαμηλή τιμή. Με τη βοήθεια του προηγμένου εξοπλισμού και της τεχνολογίας, μπορούμε να σας διαβεβαιώσουμε την υψηλή ποιότητα και την καλή απόδοση του εξοπλισμού μας.
Tenveo Vloop USB3.

Η κάμερα της αίθουσας συνεδριάσεων καταγράφει κάθε momnet στην εκπληκτική σαφήνεια 1080p 60fps

Η κάμερα της αίθουσας συνεδριάσεων με το USB3. 0 εξόδους βίντεο HDMI, εύκολο στη χρήση. και με θύρες RS232/RS485, εύκολο για τηλεχειριστήριο


Καθολική συμβατότητα

Υποστήριξη τοποθέτησης επιφάνειας εργασίας, όρος οροφής, στήριγμα τοίχου και τοποθεσία τρίποδων (αντιστρόφως βάσιμο)


| Μοντέλο αριθ. | Tevo-VL11h |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2.8'Sony CMOS |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 2.38 Mega Pixel |
| Μορφή βίντεο | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Οπτικό ζουμ | 10x οπτικό ζουμ |
| Φακός | F1.8-2.6 |
| Ανοιγμα | f =5. 76-46. 09mm |
| Οριζόντια γωνία | 54,7 βαθμός (w) -6. 8 βαθμοί (t) |
| Καθετή γωνία | 30,8 βαθμός (w) -3. 8 βαθμοί (t) |
| Διαγώνιη γωνία | 62,8 βαθμός (w) -7 8 μοίρες (t) |
| Αντιστάθμιση οπίσθιου φωτισμού | Υποστήριξη |
| Ουσία | >50dB |
| Εστία | Αυτόματο / εγχειρίδιο |
| Μείωση του ψηφιακού θορύβου | 2D & 3D μείωση θορύβου |
| Εκθεση | Αυτόματο / εγχειρίδιο |
| Διασυνδέσεις βίντεο | HDMI, USB3. 0 c |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | H.264, Η.265, MJPG, Yuy2 |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca/pelco-d/pelco-p. Ποσοστό Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS232 (μόνο είσοδος), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Περιστροφική περιστροφή | ± 175 βαθμοί, -90 βαθμός -+90 βαθμός |
| Ταχύτητα ελέγχου | 0. 1 -80 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Ταχύτητα ελέγχου κλίσης | 0. 1 -60 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Προκαθορισμένος αριθμός | Ο χρήστης μπορεί να ρυθμίσει έως και 255 προεπιλογές (10 προεπιλογές από απομακρυσμένο IR) |
| Συστήματα λειτουργίας | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Android, Mac OS ™ 10.10 ή υψηλότερο, Linux (που απαιτείται για την υποστήριξη UVC.) |
| Τάση εισόδου | DC 12V |
| Ρεύμα εισόδου | 2. 0 a (max.) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 13W (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 βαθμός σε 60 μοίρες |
| Αποθήκευση υγρασίας | 20% -90% rh |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός έως 40 βαθμοί |
| Εργασιακή υγρασία | 20% -80% rh |
| Διάσταση (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (πριν/ μετά τη συσκευασία) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (καθαρό/ ακαθάριστο βάρος) |
| Αξεσουάρ | 1 x κάμερα. 1 x καλώδιο USB; 1 x προσαρμογέας τροφοδοσίας. 1x τηλεχειριστήριο IR. 1 x τοίχο. 1 x εγχειρίδιο |
| Εγγύηση MFG. | 3 χρόνια τυποποιημένων εξαρτημάτων και εγγύησης εργασίας |
Δημοφιλείς Ετικέτες: USB HDMI αίθουσα συνεδριάσεων Camera 11x Optical Zoom, Κίνα, Κατασκευαστές, Χονδρική, Τιμή, Χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα









