Full HD 1080P βίντεο USB Συνέδριο φωτογραφική μηχανή για την αίθουσα συνεδριάσεων (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Μοντέλο ΝΟ .: TEVO-HD9620
Βίντεο: Βίντεο
Χρώμα: Ασημί
Χρόνος παράδοσης: 2 ημέρες μετά την πληρωμή
Αποτελεσματική Pixels: 2.1 Mega Pixels
Σύστημα Σήματος: 1080P / 30 720p / 30
Διασύνδεση ελέγχου Κάμερα: RS-232C / RS-422
Μεταφορά Δεμάτων: κάμερα οπτικό zoom κουτί χρώματος με το PE Αφρός Ισχυρή χαρτοκιβώτιο Διεθνές Πρότυπο συσκευασίας
Προέλευση: Κίνα
Τύπος: Video Conferencing System
Επικοινωνία: Ενσύρματη
Αισθητήρας: 1 / 2.8" Exmorcmos
Φακός: 10 x οπτικό
Ενσωματωμένη Έξοδος βίντεο: USB 2.0
Εμπορικό σήμα: Tenveo
Προδιαγραφές: CE, FC, ISO9001: 2008
Επισκόπηση προϊόντος:
TENVEO συνδυάζει 1080P υψηλή ψηφιακή έξοδο βίντεο με την ευκολία της παράδοσης USB 2.0, προσφέροντας ιδανική λύση τηλεδιάσκεψης για το μάρκετινγκ. USB 2.0 κάμερα συνέδριο, με 2,1 MP αισθητήρα χρώματος CMOS, εξόδου υψηλής ανάλυσης ποιότητα εικόνας της εικόνας που φτάνουν έως 1080P / 30 και 720p / 30. RS232C Υποστήριξη και RS422 τηλεχειριστήριο (SONY VISCA, PELCO P / πρωτόκολλο D) interface, για όλες τις ρυθμίσεις της φωτογραφικής μηχανής και pan / tilt / zoom λειτουργία με τηλεχειριστήριο επικοινωνία υψηλής ταχύτητας, πολυλειτουργικό ρύθμιση PTZ.
Πεδίο Εφαρμογής:
TENVEO USB 2.0 HD κάμερα τηλεδιάσκεψης παρέχει μια προσαρμοσμένη λύση ιδανική για απομακρυσμένη τηλεδιάσκεψη, εξ αποστάσεως εκπαίδευση, εξ αποστάσεως ιατρική και Διαδίκτυο επικοινωνίας και ούτω καθεξής, από ανοιχτό χώρο εργασίας σε ιδιωτικές γραφεία και αίθουσα συνεδρίων.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
1. Η υιοθέτηση 2.1 MP αποτελεσματική pixels, 1 / 2.8" Exmor CMOS,
2. Μορφή βίντεο: 1080P / 30 720P / 30
3. USB 2.0 interface, εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία
4. διεπαφή USB2.0, πρόσβαση για τον έλεγχο PTZ και ZOOM
5. διεθνώς πρωτοποριακή εξαιρετικά αθόρυβη τεχνολογία των κινητήρων, καθιστώντας PTZ γυρίσει σιωπηλά
6. 64 προεπιλογές και 255 διεύθυνση καταρράκτες πρωτόκολλο επέκτασης
7. Οι εγχώριες Πρωτοβουλία VISCA και / Δ πρωτόκολλο αυτόματα τεχνολογία αναγνώρισης PELCO P, δεν χρειάζεται να αλλάξετε τον κωδικό ή το μενού
8. Πρωτότυπο σχεδιαστεί για αυτόματη τεχνολογίας άλλη (desktop / εγκατάσταση στην οροφή)
Τεχνολογία Παράμετροι:
| Μ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ | TEVO-HD9620 |
| Αισθητήρας | 1 / 2.8" Exmor CMOS |
| αποτελεσματική Pixels | 2.1MP |
| Video Format | 1080p30, 720p30 |
| ΑΝΙΠΤΑΜΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΩΣ | 20 Χ οπτικό 12x ψηφιακό ζουμ |
| Γωνία Πεδίο View | 355 ° |
| Συγκεντρώνω | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| Min. Φωτισμός | 0.25Lux σε F1.2 |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| S / N Αναλογία | > 50dB |
| Ηλεκτρονική κλείστρου | 1 / 1-1 / 10,000S |
| Ψηφιακή Μείωση Θορύβου | / |
| Πίσω φως Αποζημίωση | On / Off |
| Προεπιλογή | 64 |
| Έλεγχος ακροδεκτών | RS-232C / RS-485 |
| πρωτόκολλο Ελέγχου | VISCA, PELCO-P / D |
| Η διασύνδεση εξόδου video | USB 2.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 |
| Εξουσία | DC12V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 12W |
| Βάρος | 1.4kg |
Οι Υπηρεσίες μας:
1, 2 χρόνια εγγύηση
2, υπηρεσίες OEM
3, γρήγορη παράδοση (2 ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη)
4, TT / Paypal αποδεκτό
TENCEO Industrial Co, Ltd ιδρύθηκε το 2002, επαγγελματίας κατασκευαστής της κάμερας τηλεδιάσκεψης, με CE, FCC, ISO9001: 2008 πιστοποίηση. Δεσμευόμαστε να παρέχουμε υψηλής τεχνολογίας, υψηλής ποιότητας και ανθρωποποιημένα λύσεις τηλεδιάσκεψης. OEM είναι διαθέσιμο.
Ελπίζουμε να συνεργαστούμε μαζί σας!
Προσθέστε .: Room511-514, Fengtian Νέας τεχνολογίας κτίριο, Βόρεια Xuegang Road, Longhua νέα dist. Shenzhen.CN.
Τηλ: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706

