Καλύτεροι ομιλητές συνεδρίων για έναν υπολογιστή
Ραδιόφωνα 9M
Ηχείο 95 dB
6 εναλλακτικά μικρόφωνα
Διασύνδεση USB – Η/Υ
Προσαρμοστική ακύρωση ηχούς
Προσαρμοστική παρακολούθηση ανθρώπινης φωνής
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Σύστημα τηλεδιάσκεψης ήχου USB ασύρματο πολυκατευθυντικό μικρόφωνο Διάσκεψη Ηχείο M6B-EX
Το ασύρματο ηχείο TEVO-M6B-EX μπορεί να επεκτείνει τους χώρους συσκέψεών σας.
Με ενσωματωμένο AI Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech
Μπορεί να ρυθμίσει αυτόματα την ένταση για να βελτιστοποιήσει την ισορροπία της έντασης του ίδιου του ήχου. Full-Duplex Audio & Micks Array 360 μοιρών, μεγάφωνο θα μπορούσε να υποστηρίξει διπλή ομιλία. Είναι εξοπλισμένο με 6 ψηφιακά πανκατευθυντικά μικρόφωνα MEMS υψηλής ευαισθησίας για να διασφαλίσει ότι όλοι ακούγονται κατά τη διάρκεια της τηλεδιάσκεψης.
TEVO-M6B-EXΤο φορητό μεγάφωνο είναι συμβατό με όλες τις δημοφιλείς συσκευές, λογισμικό, εφαρμογές κ.λπ. Με την τεχνολογία σχηματισμού δέσμης, το M6B-EX μπορεί να προσδιορίσει με ακρίβεια τη θέση του ηχείου.
Μπορείτε να απολαύσετε τη συνάντησή σας στο σπίτι, στο γραφείο ή κατά τη διάρκεια του ταξιδιού.

Σύστημα ηχητικής διάσκεψης:
Ήχος Full-Duplex & Συστοιχία μικροφώνων 360 μοιρών.
Ενσωματωμένος αλγόριθμος φωνής AI & Auto-Adjusting Pickup Tech.
Εξοπλισμένο με 6 ψηφιακά πανκατευθυντικά μικρόφωνα MEMS υψηλής ευαισθησίας.
Συνδέστε και παίξτε εύκολα με BT, USB και mini-jack σε κινητές συσκευές.
Λειτουργίες φιλικές προς το χρήστη, όπως το κουμπί σίγασης του μικροφώνου, τα χειριστήρια κλήσης και έντασης ήχου.


Τα καλύτερα ηχεία συνεδρίων για υπολογιστή
| Προδιαγραφές τεχνολογίας ηχείων Bluetooth TEVO-M6B/ TEVO-M6B-EX | |
| Όνομα αντικειμένου | USB / Bluetooth μεγάφωνο |
| Μοντέλο Αρ. | M6B / M6B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Μπαταρία | 8000mAH(Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου); Χρόνος μουσικής (έως 13 ώρες). Γρηγορότερος χρόνος φόρτισης: 3 ώρες. Χρόνος τακτικής φόρτισης: 6 ώρες (Υποστήριξη φόρτισης PD2.0/3.0, με μέγιστη ισχύ έως 18 W) |
| Τύπος σύνδεσης | USB/Bluetooth/Ασύρματο/3,5mm Jack (η έκδοση Daisy-chain έχει Jack 2x3,5mm) |
| Μέγεθος Αίθουσας Συνεδριάσεων | 15-30㎡ |
| Συνάντηση με | Έως 15 συμμετέχοντες |
| Εύρος παραλαβής | 6 μέτρα (19,68 πόδια) |
| Μικρόφωνα | Ενσωματωμένο μικρόφωνο 8x |
| Τύπος μικροφώνου | Πανκατευθυντικό (εύρος λήψης 360 μοιρών) |
| Ευαισθησία μικροφώνου | -38dBFS |
| Μείωση Θορύβου | Ναί |
| Πλήρης διπλής όψης ήχος | Ναί |
| ΑΕΚ | Ναί |
| Εύρος Συχνοτήτων | 100Hz έως 20kHz |
| Ομιλητής | 5W/110dB |
| Διασύνδεση | 1 x Type-C, 1 x θύρα ήχου 3,5 mm, θύρα 2x3,5 mm για μικρόφωνα επέκτασης |
| Απαιτήσεις συστήματος | Windows 7/8/10 ή νεότερη έκδοση, MacOS 10.7 ή νεότερη έκδοση, Chrome OS V29.01547 ή νεότερη έκδοση |
| Υποστήριξη Εφαρμογών | Λογισμικό: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit κ.λπ. |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός -50 βαθμός |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 βαθμός -+60 βαθμός |
| Υγρασία εργασίας | 20%-85% RH (χωρίς συμπύκνωση) |
| Τροφοδοτικό | USB: 5V DC @3A Maximum ή 9V DC @ 2A Maximum |
| Μέγεθος προϊόντος | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (πριν/μετά τη συσκευασία) |
| Βάρος προϊόντος | 1,02KG /1,67KG (Καθαρό / Μεικτό βάρος) (περιλαμβάνονται τα μικρόφωνα επέκτασης) |
| Μικρόφωνα επέκτασης | |
| Όνομα αντικειμένου | Μικρόφωνο |
| Διασύνδεση | Υποδοχή 1x3,5mm |
| Εύρος παραλαβής | 3 μέτρα |
| Μέγεθος προϊόντος | 73,7*74*20 χιλιοστά (καθαρό βάρος) |
| Βάρος προϊόντος | 95,5 g (καθαρό βάρος) |
Γιατί να μας επιλέξετε;
1. Το MOQ είναι 1 μονάδα.
2. Δεχόμαστε παραγγελίες OEM, ODM.
3. Στέλνουμε την παραγγελία δείγματος αμέσως μόλις λάβουμε την πληρωμή.
4. Χρόνος εγγύησης 3 ετών. Το χαμηλό ποσοστό επισκευής είναι η καλύτερη ανταμοιβή μας τις τελευταίες ημέρες.
5. Σύστημα μετά την πώληση που κάνει να λύσει το πρόβλημα γρήγορα μόλις συναντήσετε προβλήματα.
6. Επαγγελματίας προμηθευτής τηλεδιάσκεψης 14 ετών με ανώτερη ποιότητα & ανταγωνιστικές τιμές.
7. Το τμήμα QS μας ελέγχει την κάμερα της βιντεοδιάσκεψης και το μεγάφωνο ένα προς ένα αυστηρά πριν στείλει.
SZ Tenveo βίντεο τεχνολογία Co% 2c.ltd
Προσθήκη: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., ShenZhen, Κίνα
+86 134 7469 0572 | Whatsapp
ζωντανά:956467630_1| Skype
+86 135 5233 5495 | Wechat
E-mail:Sales09@tenveo.com | www.tenveo-video-conference.com
Δημοφιλείς Ετικέτες: καλύτερα ηχεία συνεδρίων για υπολογιστή, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένο στην Κίνα








