Ηχείο μικροφώνου συνεδρίου Bluetooth Conference
Μοντέλο Αρ .:Tevo {{1]
* USB/Bluetooth/Wireless/3,5mm
* Χτισμένο σε 8 μικροφώνια Omnidirectional High Fidelity
* 6μ ακτίνα παραλαβής φωνής
* Μπαταρία 8000mAh
* 2 MIC επέκτασης είναι διαθέσιμα (3 μέτρα ακτίνα παραλαβής φωνής)
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Tevo - M6B Bluetooth Conference Microphone Speakphone
Για μικρά έως μεσαία συνεδρία ζουμ

8x 36ο βαθμός Smart Microphone Array, ακτίνα λήψης φωνής 6m
Το Tevo - M6B Conference Bluetooth Speakphone, με το ενσωματωμένο - σε 8 WHORE, επιτρέποντας στους συμμετέχοντες να ακούσουν σαφέστερα κατά τη διάρκεια των συναντήσεων.
Μπαταρία 8000mAh
Η μπαταρία μεγαλύτερης χωρητικότητας 8000mAh υποστηρίζει 13 ώρες χρόνου κλήσης, η οποία μπορεί να διατηρήσει όλα τα - ημερήσια συνάντηση σε μία μόνο χρέωση.


Σύνδεση USB, Bluetooth, Ασύρματου Dongle
USB, Bluetooth, Wireless Dongle και AUX 4 τρόποι συνδέσεων με smartphone, υπολογιστή, φορητό υπολογιστή και άλλες συσκευές. Είτε είστε στο σπίτι είτε σε επαγγελματικό ταξίδι, αυτό το επαγγελματικό ηχείο συνεδρίων Bluetooth είναι πάντα αφιερωμένο στο να σας βοηθήσει να συνειδητοποιήσετε το Long - pickup απόστασης και το υψηλό - ποιοτικές κλήσεις, διευκολύνοντας τις συνεδριάσεις ή τις επιχειρηματικές συναντήσεις!
Καθολική συμβατότητα
Συμβατό με οποιαδήποτε εφαρμογή λογισμικού βίντεο και υπηρεσίες cloud.

| Μοντέλο αριθ. | Tevo - M6B USB / Bluetooth Speakphone |
| Μπλουτούθ | BT5.0 |
| Μπαταρία | 8000mAh (χτισμένο - σε μπαταρία λιθίου); Χρόνος μουσικής (έως 13 ώρες). Ταχύτερος χρόνος χρέωσης: 3 ώρες. Χρόνος τακτικής φόρτισης: 6 ώρες (Υποστήριξη PD2.0/3.0 φόρτιση, με μέγιστη ισχύς έως 18W) |
| Τύπος σύνδεσης | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Daisy - Έκδοση αλυσίδας έχει 2x3.5mm Jack) |
| Μέγεθος της αίθουσας συνεδριάσεων | 15-30㎡ |
| Συνάντηση με | Έως 15 συμμετέχοντες |
| Φάσμα παραλαβής | 6 μέτρα (19,68 πόδια) |
| Μικρόφωνα | Χτισμένο σε 8x MIC |
| Τύπος μικροφώνου | Omni - κατευθυντική (360 μοιρών παραλαβή) |
| Ευαισθησία μικροφώνου | -38dB |
| Μείωση του θορύβου | Ναί |
| Πλήρης διπλός ήχος | Ναί |
| AEC | Ναί |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 100Hz έως 20kHz |
| Ομιλητής | 5W/110dB |
| Διασυνδέομαι | 1 x Τύπος - c, θύρα ήχου 1x 3,5mm, θύρα 2x3.5mm για τα μικροσκοπικά επέκταση |
| Απαιτήσεις συστήματος | Windows 7/8/10 ή παραπάνω, macOS 10.7 ή παραπάνω, Chrome OS V29.01547 ή παραπάνω |
| Υποστήριξη εφαρμογής | Λογισμικό: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Ομάδες, Hangouts, Obs, Xsplit, κλπ. |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10 βαθμός -+45 βαθμός |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 βαθμός -+45 βαθμός |
| Υγρασία αποθήκευσης | 20% - 90% rh (μη συμπύκνωση) |
| Εργασιακή υγρασία | 20% - 80% RH (μη συμπύκνωση) |
| Τροφοδοσία | 5V /3A ή 9V /2A |
| Μέγεθος προϊόντος | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (πριν/μετά τη συσκευασία) |
| Βάρος προϊόντος | 1.02kg /1.67kg(NET / Gross Weight 带扩展麦) (περιλαμβάνονται τα μικροσκοπικά μικρά) |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Bluetooth Conference Microphone Speadphone, Κίνα, Κατασκευαστές, Χονδρική, Τιμή, Χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα












