Μικρόφωνο Αίθουσας Συνεδριάσεων
Daisy Chain Bluetooth μεγάφωνο;
Ήχος Full-Duplex & Συστοιχία μικροφώνων 360 μοιρών.
Ενσωματωμένος αλγόριθμος φωνής AI & Τεχνολογία αυτόματης προσαρμογής.
Εξοπλισμένο με 4 ψηφιακά πανκατευθυντικά μικρόφωνα MEMS υψηλής ευαισθησίας.
Συνδέστε και παίξτε εύκολα με Bluetooth, USB και mini-jack σε κινητές συσκευές.
Λειτουργίες φιλικές προς το χρήστη, συμπεριλαμβανομένων του κουμπιού σίγασης του μικροφώνου, των χειριστηρίων κλήσης και έντασης ήχου.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
TEVO-NA200B Νέα άφιξη Daisy Chain Bluetooth μεγάφωνο USB2.0 Bluetooth μεγάφωνο για αίθουσα συνεδριάσεων
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth μεγάφωνο μπορεί να επεκτείνει τους χώρους συσκέψεών σας.
Με τον ενσωματωμένο AI Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech, το TEVO-NA200B μπορεί να προσαρμόσει αυτόματα την ένταση για να βελτιστοποιήσει την ισορροπία της ίδιας της έντασης.
Full-Duplex Audio & Micks Array 360 μοιρών, μεγάφωνο TEVO-NA200B θα μπορούσε να υποστηρίξει διπλή ομιλία. Είναι εξοπλισμένο με 4 ψηφιακά πανκατευθυντικά μικρόφωνα MEMS υψηλής ευαισθησίας για να διασφαλίσει ότι όλοι ακούγονται κατά τη διάρκεια της τηλεδιάσκεψης.
Το φορητό ηχείο NA200B είναι συμβατό με όλες τις δημοφιλείς συσκευές, λογισμικό, εφαρμογές κ.λπ. Με την τεχνολογία σχηματισμού δέσμης, το NA200B μπορεί να αναγνωρίσει τη θέση του ηχείου με ακρίβεια.
Μπορείτε να απολαύσετε τη συνάντησή σας στο σπίτι, στο γραφείο ή κατά τη διάρκεια του ταξιδιού.

Βασικά χαρακτηριστικά του TEVO-NA200B:
Daisy Chain Bluetooth μεγάφωνο;
Ήχος Full-Duplex & Συστοιχία μικροφώνων 360 μοιρών.
Ενσωματωμένος αλγόριθμος φωνής AI & Τεχνολογία αυτόματης προσαρμογής.
Εξοπλισμένο με 4 ψηφιακά πανκατευθυντικά μικρόφωνα MEMS υψηλής ευαισθησίας.
Συνδέστε και παίξτε εύκολα με Bluetooth, USB και mini-jack σε κινητές συσκευές.
Λειτουργίες φιλικές προς το χρήστη, συμπεριλαμβανομένων του κουμπιού σίγασης του μικροφώνου, των χειριστηρίων κλήσης και έντασης ήχου.
Με την τεχνολογία σχηματισμού δέσμης, το NA200B μπορεί να αναγνωρίσει τη θέση του ηχείου με ακρίβεια.
Περισσότερες λεπτομέρειες προϊόντος του TEVO-NA200B:
Ιδανικό για μικρούς και μεσαίους χώρους συνεδριάσεων
Το μεγάφωνο Bluetooth Tevo-NA200B διασφαλίζει ότι όλοι ακούγονται κατά τη διάρκεια κλήσεων συνδιάσκεψης,
κάνοντας τη συνάντησή σας πιο αποτελεσματική.

Full-Duplex Audio & Micks Array 360 μοιρών
Ενσωματωμένα 4 πανκατευθυντικά μικρόφωνα για να σχηματίσουν 360-βαθμούς λήψης ήχου πανκατευθυντικών,
κατάλληλο για αίθουσα συσκέψεων 20 τετραγωνικών μέτρων και υποστήριξη ζωντανών συναντήσεων με λιγότερα από 10 άτομα.

Μακρύς χρόνος αναμονής
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας 5200 mA κάνει το μεγάφωνο να έχει μεγάλο χρόνο ομιλίας
(χρόνος εργασίας 9 ώρες στη μέγιστη ένταση και 90 ημέρες χρόνος αναμονής).

Ηχείο Bluetooth για softphone:
Εύρος λήψης φωνής 5 μέτρα, εκπληκτικά ίντσες και κρυστάλλινη ποιότητα φωνής για μεσαίες μεγάλες συνεδριάσεις.

Αδιάβροχη επιφάνεια
Η αδιάβροχη επιφάνεια προστατεύει πλήρως από τη σκόνη και το νερό.

Φορητό και συμπαγές σχέδιο:
Είναι βολικό να εργάζεστε με το TENVEO NA200B στο σπίτι, στο γραφείο, σε εξωτερικούς χώρους παντού όπως θέλετε.

Τόσο εύκολο όσο το Plug and Play:
Δεν απαιτείται πληροφορική. Η εγκατάσταση και η χρήση αυτών των ηχείων Bluetooth είναι απλή, απλά συνδεθείτε και πραγματοποιήστε κλήση.
Συμβατό με όλες τις κορυφαίες πλατφόρμες UC.

Μπορεί να συνδέσει αλυσίδα 1 τεμ. ηχείων επέκτασης (με καλώδιο RJ45) και να μεγεθύνει την απόσταση λήψης έως και 10 μέτρα.
Το μεγάφωνο επέκτασης είναι προαιρετικό.

Επικοινωνήστε μαζί μας εάν ενδιαφέρεστε για το ηχείο Bluetooth της Daisy Chain USB2.0 για την αίθουσα συνεδριάσεων TEVO-NA200B.
Τεχνικές προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TEVO-NA200B |
| Αίθουσα συνεδριάσεων | 20-40m2 |
| Εύρος παραλαβής | 5 μέτρα |
| Απόκριση συχνότητας μικροφώνου | 100Hz-22KHz |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Μέγιστη απόδοση | 85dB |
| Απόκριση συχνότητας ηχείου: | 100Hz-22KHz |
| Full duplex | √ |
| Καταστολή θορύβου | √ |
| Αυτόματος έλεγχος απολαβής | √ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός -50 βαθμός (κατάσταση λειτουργίας) |
| Υγρασία | 20 τοις εκατό -85 τοις εκατό |
| Υποστήριξη λειτουργικού συστήματος | Windows / Android / iOS / Linux |
| αξεσουάρ | 1x μεγάφωνο διάσκεψης ; 1x Κάρτα Εγγύησης |
| Διεπαφή | 1x διεπαφή τύπου Β. 1x διεπαφή δικτύου RJ45. 1x Διασύνδεση Line in/Line out |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Τροφοδοσία μέσω USB (5v/500mA), ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου 5200mAH. |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Προσθήκη: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., ShenZhen, Κίνα
Email:Sales09@tenveo.com
Τηλ/Wechat: συν 86 135 5233 5495
Whatsapp: συν 86 134 7469 0572
Skype: ζωντανά:956467630_1
Ιστοσελίδα: www.tenveo-video-conference.com
Δημοφιλείς Ετικέτες: μικρόφωνο αίθουσας συνεδριάσεων, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένο στην Κίνα








