Λύσεις μικροφώνου συνεδρίου Superior Audio για τη συνάντησή σας
Μοντέλο No.Tevo - m5bpro
6m 360 μοίρες Ραδιώδους παραλαβής
Σύνδεση USB/Bluetooth/Wireless
Χτισμένο - σε υψηλό - fidelity all - δείχνοντας την παροχή 360 μοιρών παραλαβή ήχου πάνω από 6m
Μείωση της ακύρωσης ηχώ και της μείωσης του θορύβου
Συμβατό με όλη την κορυφαία πλατφόρμα UC
Ιδανικό για υπολογιστή, έξυπνο τηλέφωνο ή tablet
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Το Tenveo Magicall M5BPro είναι ένα premium wireeless speakerphone που κατασκευάστηκε για σύγχρονες συναντήσεις.
Διαθέτει συνδέσεις USB, Bluetooth 5.0 και ασύρματες συνδέσεις Dongle, μια συστοιχία μικροφώνου 8 - και ένα ultra-clear ομιλητή 5W για pickup 360 μοιρών έως 6 μέτρων.

Με μπαταρία 8000mAh, μείωση θορύβου και πλήρη τεχνολογία διπλής όψης, οι συνομιλίες σας παραμένουν φυσικές, σαφείς και αδιάλειπτες. Οι διαισθητικοί δείκτες LED και η καθολική συμβατότητα καθιστούν το M5BPRO την τέλεια επιλογή για επιχειρηματικές συναντήσεις, απομακρυσμένες εργασίες και υβριδικές διασκέψεις.

PC μικροφώνου ηχείο επιχειρηματικού συνεδρίου USB Speakphone για το Skype

Απλά κύρια χαρακτηριστικά:
6m 360 μοίρες Ραδιώδους παραλαβής
USB σε υπολογιστή, Bluetooth σε κινητό τηλέφωνο και μαξιλάρι, ασύρματο στον υπολογιστή
Χτισμένο - σε υψηλό - fidelity all - δείχνοντας την παροχή 360 μοιρών παραλαβή ήχου πάνω από 6 m
Μείωση της ακύρωσης ηχώ και της μείωσης του θορύβου
Συμβατό με όλη την κορυφαία πλατφόρμα UC
Ιδανικό για υπολογιστή, έξυπνο τηλέφωνο ή tablet
Επικοινωνήστε μαζί μας:
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Προσθέστε: B-8ο όροφο, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, κοινότητα Fukang, Longhua Dist., Shenzhen, Κίνα
Email: Sales09@tenveo.com
Tel/WeChat: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Δικτυακός τόπος:www.tenveo - video - conference.com
| Tevo - m5b pro | |
| Όνομα αντικειμένου | Ηχείο USB / Bluetooth (το Cascade είναι προαιρετικό) |
| Μοντέλο αριθ. | M5B Pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Μπαταρία | 8000mAh (χτισμένο - σε μπαταρία λιθίου); Χρόνος μουσικής (έως 18 ώρες). Ταχύτερος χρόνος χρέωσης: 3,5 ώρες. Χρόνος φόρτισης τακτικά: 7 ώρες (Υποστήριξη PD2.0/3.0 φόρτιση, με μέγιστη ισχύς έως 18W) |
| Τύπος σύνδεσης | USB/Bluetooth/Wireless |
| Μέγεθος αίθουσας συσκέψεων για μεμονωμένο ηχείο | 15-30㎡ |
| Συνάντηση με μεμονωμένο ηχείο | Έως 15 συμμετέχοντες |
| Φάσμα παραλαβής | 6 μέτρα |
| Μικρόφωνα | 8x αναλογικά συστοιχία μικροσυσταθμών πυριτίου |
| Τύπος μικροφώνου | Omni - κατευθυντική (360 μοιρών παραλαβή) |
| Ευαισθησία μικροφώνου | -38dB |
| Όγκος ομιλητών | 120dB |
| Ουσία | 62dB |
| Μείωση του θορύβου | Ναί |
| Πλήρης διπλός ήχος | Ναί |
| AEC | Ναί |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 100Hz έως 20kHz |
| Ομιλητής | 5W/120dB |
| Διασυνδέομαι | 1 x Τύπος - c, |
| Απαιτήσεις συστήματος | Windows 7/8/10 ή παραπάνω, macOS 10.7 ή παραπάνω, Chrome OS V29.01547 ή παραπάνω |
| Υποστήριξη εφαρμογής | Λογισμικό: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Ομάδες, Hangouts, Obs, Xsplit, κλπ. |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός -+45 βαθμός |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 βαθμός -+45 βαθμός |
| Υγρασία αποθήκευσης | 20% - 90% rh (μη συμπύκνωση) |
| Εργασιακή υγρασία | 20% - 80% RH (μη συμπύκνωση) |
| Τροφοδοσία | 5V /3A ή 9V /2A |
| Μέγεθος προϊόντος | 180mm*180mm*35.4mm/220*108*83mm (πριν/μετά τη συσκευασία) |
| Βάρος προϊόντος | 0,61kg /0,95 kg (καθαρό / ακαθάριστο βάρος) |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Λύσεις μικροφώνου διάσκεψης Superior Audio για τη συνάντησή σας, την Κίνα, τους κατασκευαστές, τη χονδρική πώληση, την τιμή, τη χαμηλή τιμή, που έγινε στην Κίνα














