
Εικονίδιο τηλεφώνων με ηχεία handsfree γραφείου για συνδιάσκεψη
Μοντέλο:TEVO-NA200EX
10M ραδιόφωνο ηχείο με αλυσίδα μαργαρίτα
Διασύνδεση USB
Ηχείο 98 dB
8 μικρόφωνα, 2 ηχεία
Προσαρμοστική ακύρωση ηχούς
Προσαρμοστική παρακολούθηση ανθρώπινης φωνής
Πανκατευθυντικό μικρόφωνο υψηλής ευαισθησίας
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Επαγγελματικό μεγάφωνο 360 μοιρών Voice Pick-up Μικρόφωνο USB 10M TEVO-NA200EX

Daisy Chain/Use Alone Ιδανικό για χώρο συσκέψεων – Το ηχείο TEVO-NA200EX διαθέτει λειτουργίες αλυσίδας μαργαρίτας, διαδοχικά 1 ηχεία συνεδρίων επεκτείνουν σημαντικά τον αποτελεσματικό χώρο συσκέψεών σας, παρέχοντας εξαιρετικό ήχο για συλλογική διάσκεψη. Είναι μια νέα αναβάθμιση που βασίζεται στο M2 λαμβάνοντας υπόψη τις ανάγκες των πελατών μας. Το καλύτερο μέρος είναι ότι μπορείτε όχι μόνο να πάρετε το NA200 plus NA200S σε μια μεγαλύτερη σύσκεψη, επιτρέποντας σε περισσότερους συμμετέχοντες να συμμετάσχουν στην κλήση συνδιάσκεψης, αλλά να χρησιμοποιήσετε μόνοι τους για 2 μικρά δωμάτια ως δύο ηχεία M2.
Ai Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech – το μεγάφωνο skype εφαρμόζει τον αλγόριθμο VoiceIA που βασίζεται σε AI για την εξάλειψη του θορύβου σύμφωνα με τη δυναμική του περιβάλλοντος, την αποτελεσματική καταστολή της ηχούς, έτσι ώστε να φιλτράρει τον θόρυβο του περιβάλλοντος σε ανοιχτά περιβάλλοντα, εξασφαλίζοντάς σας εξαιρετικό καθηλωτικό ήχο. Εν τω μεταξύ, το ηχείο NA200EX είναι εξοπλισμένο με μια συστοιχία ψηφιακών μικροφώνων υψηλής ευαισθησίας που μπορεί να αναγνωρίσει την απόσταση της πηγής ήχου, προσαρμόζοντας αυτόματα την ένταση του ήχου για την επίτευξη ισορροπίας της έντασης του ίδιου του ήχου.
Το ηχείο Full-Duplex Audio & Micks Array 360 μοιρών NA200EX υποστηρίζει διπλή ομιλία. Σας βοηθά να πραγματοποιήσετε μια διάσκεψη πολλών μερών οπουδήποτε, χωρίς να ανησυχείτε για την απόσταση, εμποδίζει την ενοποιημένη επικοινωνία σας με τους επιχειρηματικούς συνεργάτες σας για να λάβετε μια επιτυχημένη κλήση. Μεγάφωνο NA200EX εξοπλισμένο με 8 ψηφιακά πανκατευθυντικά μικρόφωνα MEMS υψηλής ευαισθησίας για να διασφαλίσει ότι όλοι ακούγονται κατά τη διάρκεια της τηλεδιάσκεψης, κάτι που διαφέρει από τον παραδοσιακό σχεδιασμό ενός μικροφώνου, επιτυγχάνοντας πραγματική λήψη 360 μοιρών.
Υψηλή συμβατότητα & πολλαπλές συνδέσεις Το φορητό μεγάφωνο NA200EX είναι συμβατό με διάφορες συσκευές, λογισμικό/εφαρμογές. Ανεξάρτητα από το εάν χρησιμοποιείτε window7/8/10, Mac OS, Android ή IOS, το ηχείο συνδιάσκεψης μπορεί να συνδεθεί εύκολα. Το τηλέφωνο μεγάφωνο NA200EX υποστηρίζει επίσης κοινά χρησιμοποιούμενα softphone όπως Zoom, Skype για επιχειρήσεις, WebEx, Google Hangout κ.λπ.
Σχεδιασμός ένδειξης LED & φορητό μέγεθος με θήκη Με τεχνολογία σχηματισμού δέσμης, το NA200EX προσδιορίζει με ακρίβεια τη θέση των ατόμων που μιλούν και υποδεικνύει φωνές σε διαφορετικές γωνίες μέσω των φώτων LED. Επιπλέον, το δαχτυλίδι θα σας λέει ξεκάθαρα την ένταση, την ισχύ και την κατάσταση σύνδεσης της σειράς NA200. Λαμβάνοντας υπόψη την έξαρση των επιχειρηματιών, το ηχείο συνεδρίων NA200EX διαθέτει μια προστατευτική θήκη για να το μεταφέρετε εύκολα! ΑΠΛΑ φέρτε το ηχείο NA200EX στο γραφείο/σπίτι ή όταν ταξιδεύετε!

Επαγγελματικό ασύρματο ηχείο 360 μοιρών Voice Pick-up Μικρόφωνο USB Τιμή και προδιαγραφή όπως παρακάτω:


Δυνατότητα αλυσίδας μαργαρίτας 1 τεμ. ηχείων επέκτασης (με καλώδιο RJ45) και μεγέθυνση της απόστασης λήψης έως και 10 μέτρα.
Το μεγάφωνο επέκτασης είναι προαιρετικό.

1. Παράδοση:
Για παραγγελίες δειγμάτων, έχουμε προϊόντα σε απόθεμα. αποστολή αυθημερόν όταν λάβουμε την παραγγελία.
Για παραγγελία αγοράς, θα αποσταλεί εντός 3-7 εργάσιμων ημερών.
2. Συσκευασία:
Συσκευασία αφρού εσωτερικά. τυποποιημένη συσκευασία από χαρτόνι έξω.

Στοιχεία της εταιρείας

Επικοινωνήστε μαζί μας εάν ενδιαφέρεστε για Επαγγελματικό μεγάφωνο 360 μοιρών Μικρόφωνο φωνητικής λήψης USB Τιμή 10 εκατ.
Τεχνικές προδιαγραφές TEVO-NA200EXσύστημα συνεδρίων ήχου:
| Μοντέλο | TEVO-NA200EX |
| Αίθουσα συνεδριάσεων | 5μ (16,4 πόδια) συν |
| Εύρος παραλαβής | 5 συν 5 μέτρα |
| Απόκριση συχνότητας μικροφώνου | 100Hz-22KHz |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | 4 |
| Bluetooth | Οχι |
| Μέγιστη απόδοση | 85dB |
| Απόκριση συχνότητας ηχείου: | 100Hz-22KHz |
| Full duplex | √ |
| Καταστολή θορύβου | √ |
| Αυτόματος έλεγχος απολαβής | √ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός -50 βαθμός (κατάσταση λειτουργίας) |
| Υγρασία | 20 τοις εκατό -85 τοις εκατό |
| Υποστήριξη λειτουργικού συστήματος | Windows / Android / iOS / Linux |
| αξεσουάρ | 1x μεγάφωνο διάσκεψης ; 1x Κάρτα Εγγύησης |
| Διεπαφή | 1x διεπαφή τύπου Β. 1x διεπαφή δικτύου RJ45. 1x Διασύνδεση Line in/Line out |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Τροφοδοσία μέσω USB (5v/500mA), ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου 5200mAH. |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Εικονίδιο τηλεφώνων ηχείων χωρίς χέρια στο σπίτι για κλήσεις διάσκεψης, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένο στην Κίνα






