Μικρόφωνο και ηχείο διάσκεψης Ιστού
Μοντέλο:TEVO-NA100-Ενσωματωμένο 3 πανκατευθυντικό μικρόφωνο υψηλής απόδοσης
-Ακύρωση ηχούς και μείωση θορύβου
-USB 2.0 & διεπαφή ήχου 3,5 mm
-3M redios pickup
-Ενδείξεις LED
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
μικρόφωνο και ηχείο διαδικτυακής διάσκεψης:

Αποκορύφωμα
Κρυστάλλινος ήχος για αποτελεσματικές συναντήσεις
Βεβαιωθείτε ότι ακούγονται όλοι με 3 ενσωματωμένο μικρόφωνο Omni-directional και 3m rodio
USB 2.0 & διεπαφή ήχου 3,5 mm
Συνδέστε εύκολα στον υπολογιστή ή το φορητό υπολογιστή σας μέσω USB2.0 και Συνδέστε το συνδεδεμένο καλώδιο υποδοχής 3,5 mm στη θύρα ακουστικών της κινητής συσκευής σας.
Τεχνολογία ψηφιακής επεξεργασίας σήματος (DSP).
Η ακύρωση ηχούς και η μείωση θορύβου παρέχουν κρυστάλλινο ήχο χωρίς ηχώ ή παραμορφώσεις
Ενδείξεις LED
Οι έξυπνες κόκκινες και μπλε ενδείξεις LED σάς παρέχουν οπτική καθοδήγηση
Μερικές αληθινές φωτογραφίες



Σχετικά προϊόντα

Προσδιορισμός
| Προτεινόμενες παράμετροι | |
| Μέγεθος δωματίου | 10-15㎡ |
| Συμμετέχοντες | 3-5 |
| Παράμετρος μικροφώνου | |
| Σήκωσε απόσταση | 3M |
| Συχνότητα απόκρισης | 30-16KHz |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | 3 |
| Εκτεταμένο μικρόφωνο | όχι / μη επεκτάσιμο |
| Ομιλητής | |
| Μέγιστη έξοδος (dB) | 83dB |
| Συχνότητα απόκρισης | 30-16KHz |
| Ήχος | |
| Full duplex | √ |
| Καταστολή θορύβου (DNR) | √ |
| Αυτόματο κέρδος (AGC) | √ |
| Διεπαφή σύνδεσης | |
| Διασύνδεση USB | √ |
| Σύνδεση Bluetooth | N/A |
| Πακέτο | |
| Μέγεθος προϊόντος | Φ140 x 32mm |
| Μέγεθος συσκευασίας | 245x170x50mm |
| Βάρος | 0,5 κιλά |
| Αξεσουάρ | Εγχειρίδιο θήκης μεταφοράς καλωδίου USB (1,8 m). |
| Λειτουργικό περιβάλλον | |
| Εφαρμοστέο σύστημα | windows XP |
| windows Vista | |
| windows 7/8/10 | |
| Εξουσία | USB: 5 V DC @ 300 mA Μέγιστο |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5 μοίρες - 40 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 βαθμός -55 μοίρες |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | N/A |
| Πρότυπα | FCC / CE / RoHS |
| Μέγεθος προϊόντος | Φ140 x 32mm |
| Μέγεθος συσκευασίας | 245x170x50mm |
| Βάρος | 0,5 κιλά |
| αξεσουάρ | Καλώδιο USB, Θήκη μεταφοράς, Εγχειρίδιο |
Τι υπάρχει στη συσκευασία 1 X Μικρόφωνο1 x Καλώδιο USB1 x Θήκη μεταφοράς1 x Εγχειρίδιο
Δημοφιλείς Ετικέτες: μικρόφωνο και ηχείο διαδικτυακής διάσκεψης, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένο στην Κίνα









