Wireless Conference Microphone Bluetooth Speakphone με 2 μικρόφωνα επέκτασης
Μοντέλο Αρ .:Tevo -
* USB/Bluetooth/Wireless/3,5mm
* Χτισμένο σε 8 μικροφώνια Omnidirectional High Fidelity
* 6μ ακτίνα παραλαβής φωνής
* Μπαταρία 8000mAh
* 2 MIC επέκτασης είναι διαθέσιμα (3 μέτρα ακτίνα παραλαβής φωνής)
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Tevo - m6b - ex bluetooth conference seadphone για B2B ή χονδρική πώληση
Μοντέλο για μεσαία διάσκεψη ζουμ
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
• 360 βαθμοί Omnidirecental 6 μέτρα pickup rad
• Εξαιρετική επικοινωνία FullDuplex, υιοθετώντας DSP, Noisereduction, Echocancellation, Τεχνολογία Ενίσχυσης Φωνής, διασφαλίζοντας ότι όλοι ακούγονται με CrystalClear Clarity.
• Σύνδεση USB / Bluetooth / Wireless Dongle
• 8000mAh (ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου). Χρόνος μουσικής (έως 13 ώρες). Ταχύτερος χρόνος χρέωσης: 3 ώρες. Χρόνος τακτικής φόρτισης: 6 ώρες (Υποστήριξη PD2.0/3.0 φόρτιση, με μέγιστη ισχύς έως 18W). Υποστήριξη για τη σύνδεση μικροφώνων επέκτασης
• Ενισχύει σε μεγάλο βαθμό τη λειτουργικότητα επεκτείνοντας την εμβέλεια του ήχου, εξασφαλίζοντας έτσι ότι όλες οι φωνές σε μια συνάντηση ή μια αίθουσα συνεδριάσεων ακούγονται δυνατά και καθαρά.
Αξιόπιστες υπηρεσίες παραγωγής OEM από το Tenveo
Κορυφαίοι κατασκευαστές συμβολαίων για βίντεο και ήχο
ISO - πιστοποιημένο εργοστάσιο
Χαμηλοί κατασκευαστές MOQ με ποιοτικό έλεγχο
Ανταγωνιστικοί προμηθευτές παραγωγής χύδην τιμολόγησης

| Μοντέλο αριθ. | Tevo - m6b - ex usb / bluetooth speakerphone |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Μπαταρία | 8000mAh (χτισμένο - σε μπαταρία λιθίου); Χρόνος μουσικής (έως 13 ώρες). Ταχύτερος χρόνος χρέωσης: 3 ώρες. Χρόνος τακτικής φόρτισης: 6 ώρες (Υποστήριξη PD2.0/3.0 φόρτιση, με μέγιστη ισχύς έως 18W) |
| Τύπος σύνδεσης | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Daisy - Έκδοση αλυσίδας έχει 2x3.5mm Jack) |
| Μέγεθος της αίθουσας συνεδριάσεων | 15-30㎡ |
| Συνάντηση με | Έως 15 συμμετέχοντες |
| Φάσμα παραλαβής | 6 μέτρα (19,68 πόδια) |
| Μικρόφωνα | Χτισμένο σε 8x MIC |
| Τύπος μικροφώνου | Omni - κατευθυντική (360 μοιρών παραλαβή) |
| Ευαισθησία μικροφώνου | -38dB |
| Μείωση του θορύβου | Ναί |
| Πλήρης διπλός ήχος | Ναί |
| AEC | Ναί |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 100Hz έως 20kHz |
| Ομιλητής | 5W/110dB |
| Διασυνδέομαι | 1 x Τύπος - c, θύρα ήχου 1x 3,5mm, θύρα 2x3.5mm για τα μικροσκοπικά επέκταση |
| Απαιτήσεις συστήματος | Windows 7/8/10 ή παραπάνω, macOS 10.7 ή παραπάνω, Chrome OS V29.01547 ή παραπάνω |
| Υποστήριξη εφαρμογής | Λογισμικό: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Ομάδες, Hangouts, Obs, Xsplit, κλπ. |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10 βαθμός -+45 βαθμός |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 βαθμός -+45 βαθμός |
| Υγρασία αποθήκευσης | 20% - 90% rh (μη συμπύκνωση) |
| Εργασιακή υγρασία | 20% - 80% RH (μη συμπύκνωση) |
| Τροφοδοσία | 5V /3A ή 9V /2A |
| Μέγεθος προϊόντος | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (πριν/μετά τη συσκευασία) |
| Βάρος προϊόντος | 1.02kg /1.67kg(NET / Gross Weight) |
| Μικροσκόπια | |
| Όνομα αντικειμένου | Μικροφώνος |
| Διασυνδέομαι | 1x3.5mm Jack |
| Φάσμα παραλαβής | 3 μέτρα |
| Μέγεθος προϊόντος | 73.7*74*20mm (καθαρό βάρος) |
| Βάρος προϊόντος | 95,5g (καθαρό βάρος) |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Wireless Conference Microphone Bluetooth Speadphone με 2 Μικρόφωνα επέκτασης, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Ασύρματο Bluetooth μεγάφωνο συνδιάσκεψης USB
-

Plug and Play Συνεδρίου στο PC με καλώδιο USB
-

Tenveo ΝΕΟ μικρόφωνο USB Bluetooth ασύρματο 6 μέτρα ...
-

TEVO-M1 Μικρόφωνο Συνεδρίου USB Plug and Play για φο...
-

Φορητό ηχείο συνδιάσκεψης bluetooth M3B 5M για 10 άτομα
-

Ηχεία μικροφώνου συνεδρίου για μεγάλη διάσκεψη Zoom ...









