Αυτόματη κάμερα web εστίασης USB για διασκέψεις μέσω βίντεο
Πρότυπο: TEVO-VA200 υπέρ
Όνομα: Ήχος και βίντεο όλα σε μια κάμερα Web
Αισθητήρας εικόνας: αισθητήρας CMOS 1/2.7 (OV2710)
Ζουμ:Σταθερή εστίαση
Ψήφισμα: 1920×1080
Διεπαφή: Μικροϋπολογιστής USB2.0
Φακός: ευρεία γωνία άποψης 2.2mm
Αποτελεσματικό εικονοστοιχείο: 2.10 μέγα εικονοκύτταρο
μορφή συμπίεσης βίντεο:MJPEG,YUV
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος USB, 5V, 70mA
Ενσωματωμένα 2 πανκατευθυνματικά μικρόφωνα και 2 ηχεία
Οριζόντια γωνία εξέτασης: Διαγώνιος: 124°, οριζόντιος: 112°, κάθετος: 82°
Σύστημα υποστήριξης: Παράθυρα: 10, 8.1, 8, 7 και macOS 10.12~10.14,OS X 10.8~10.11,Mac OS X10.0~10.7
Συμβατό λογισμικό: Ζουμ, μπλε τζιν, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, πηγαίνετε στη σύσκεψη κ.λπ.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Αυτόματη κάμερα web USB εστίασης για διασκέψεις μέσω βίντεο









| Υπόδειγμα | TEVO-VA200 Υπέρ |
| Όνομα | Ήχος και βίντεο όλα σε μία κάμερα Web |
| Αισθητήρας εικόνας | Αισθητήρας CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| Φακός | Ευρεία γωνία άποψης 2.2mm |
| Αποτελεσματικό εικονοστοιχείο | 2,10 μέγα εικονοστοιχείο |
| Μεγένθυνση | Σταθερή εστίαση |
| Διεπαφή | Μικροϋπολογιστής USB2.0 |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | MJPEG, ΓΙΟΥΒ |
| Ψήφισμα | 1920×1080 |
| Οριζόντια γωνία προβολής | Διαγώνιος: 124°, οριζόντιος: 112°, κάθετος: 82° |
| Ελάχιστος φωτισμός | 350 Λουξεμβούργο |
| Τροφοδοτικό | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος USB, 5V, 70mA |
| Μικρόφωνο | Ενσωματωμένα 2 Πανοραμικά κατευθυνματικά μικρόφωνα |
| Μεγάφωνο | Ενσωματωμένα 2 ηχεία |
| MOD | 50εκ. |
| Ισορροπία λευκού | Αυτο |
| FPS | Μέγιστο 30fps (MJPG) |
| Μήκος καλωδίου | 3μ |
| Σύστημα υποστήριξης | Παράθυρα: 10, 8.1, 8, 7 και macOS 10.12~10.14,OS X 10.8~10.11 Mac OS X10.0~10.7 |
| Συμβατό λογισμικό | Ζουμ, μπλε τζιν, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Στέκια Google, Πηγαίνετε στη σύσκεψη κ.λπ. |
| Εξαρτήματα | Καλώδιο USB, εγχειρίδιο χρήσης |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2w |
| Συχνότητα ηχείων | 20Hz~20KHz |
| Σύνθετη αντίσταση | 4Ω |
| Μέγιστη απόδοση | 85dB |
| Κατεύθυνση μικροφώνου | Παγκατευθυντική |
| Ευαισθησία | -33dBFS |
| Συχνότητα μικροφώνου | 20Hz~20KHz |
| Εμβέλεια παραλαβής (ραδιόφωνα) | 3μ |
| Μέγεθος προϊόντος | 262(W)×85,5(D)×110(H)mm |
| Βάρος προϊόντος | 0,33 γρ. |
Δημοφιλείς Ετικέτες: αυτόματη κάμερα usb εστίασης για τηλεδιάσκεψη, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, που γίνεται στην Κίνα













