Webcam USB για Skype
Έξοδος βίντεο USB3.0
1/2.8 '' 4K αισθητήρα CMOS 4K UHD
8 Mega Pixel (16: 9)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
EPTZ με 5x ψηφιακό ζουμ
Χτισμένο - σε μικρόφωνα και ηχείο (VA300B)
Προσθήκη 1 MIC επέκτασης μέσω USB - Μια θύρα (VA300B)
5m Voice Pickup Range, 120 βαθμοί FOV
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος




5x ψηφιακό ζουμ και αυτόματο πλαίσιο
1/2.8 "4K UHD CMOS Sensor 120 βαθμοί Ultra - ευρεία οριζόντια όψη γωνία 4x ψηφιακό ζουμ 8.29mega pixel

Εύκολο στον έλεγχο και τη χρήση
Το 4K, όλα - στο - Ένα κάμερα είναι εξοπλισμένο με έναν τηλεχειριστήριο και υποστηρίζει 2 προεπιλογές θέσεις στο online - διαδικασία μάθησης ή συναντήσεις. Είναι πολύ αποτελεσματικό για προσωπική ή μικρή χρήση αίθουσας συσκέψεων.

Καθολική συμβατότητα
Συμβατό με το Zoom, το Skype for Business, το Microsoft Lync (ομάδες), το VoovMeeting, το Cisco WebEx και άλλο λογισμικό συνέδρια.

Εύχρηστος
Match System Work: Λειτουργεί σωστά στα Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 και υψηλότερα. Απλά συνδέστε την κάμερα μέσω καλωδίου USB στη συσκευή που θέλετε να συνδεθείτε.
| Μοντέλο | Tevo - va300b |
| Αισθητήρας | Sony IMX415 |
| Αποτελεσματικό εικονοστοιχείο | 8.29mega pixel |
| Pixel Video Extput | 3840 x 2160@30fps, 2560 x 1440@ 30fps, 1920 x 1080@30fps κ.λπ. |
| Ψηφιακό ζουμ | 5x |
| Οπτικό πεδίο | 118,8 βαθμός (δ), 109,9 βαθμοί (η), 74,6 βαθμούς (v) |
| DNR | 2D & 3D DNR |
| Κωδικοποίηση | Yuv, mjpg |
| eptz | Υποστήριξη |
| Λειτουργία AI | Υποστήριξη |
| Χτισμένο - στο μικρόφωνο | NTSC/PAL |
| Προκαθορισμένη θέση | 2 |
| Φάσμα παραλαβής φωνής | 5 μέτρα |
| Χτισμένο - στο ηχείο | 1 |
| Τροφοδοσία | Πληκτρολογήστε - προσαρμογέα τροφοδοσίας C/12V |
| Τάση εισόδου | 12V ή 5V |
| Τηλεχειριστήριο | Ναί |
| Υποστήριξη εφαρμογής | Λογισμικό: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft ομάδες, hangouts, obs και xsplit, κλπ. |
| Απαιτήσεις συστήματος | Windows 7/8/10 ή παραπάνω, macOS 10.7 ή παραπάνω, Chrome OS V29.01547 ή παραπάνω |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός -- 50 βαθμός |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0 βαθμός -- 60 βαθμός |
| Υγρασία εργασίας | 20 ~ 85% RH |
| Μέγεθος προϊόντος | 210*58*50mm / 263*136*80mm ((πριν / μετά τη συσκευασία) |
| Βάρος προϊόντος | 0,25kg / 0,6kg (καθαρό / ακαθάριστο βάρος) |
Δημοφιλείς Ετικέτες: USB Webcam για Skype, Κίνα, Κατασκευαστές, Χονδρική, Τιμή, Χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα










