Οι καλύτερες κάμερες FHD για τηλεδιάσκεψη το 2020
Μοντέλο:TEVO-VA200 Pro
Όνομα: Ήχος και βίντεο όλα σε μία κάμερα Web
Αισθητήρας εικόνας: 1/2,7 αισθητήρας CMOS (OV2710)
Ζουμ: Σταθερή εστίαση
Ανάλυση: 1920×1080
Διεπαφή: Micro USB2.0
Φακός: Ευρεία γωνία θέασης 2,2 mm
Αποτελεσματικό pixel: 2,10 mega pixel
Μορφή συμπίεσης βίντεο: MJPEG, YUV
Τροφοδοτικό: Τροφοδοτικό USB, 5V, 70mA
Ενσωματωμένα 2 κατευθυντικά μικρόφωνα Omni και 2 ηχεία
Οριζόντια γωνία θέασης: Διαγώνιος: 124 μοίρες, Οριζόντια: 112 μοίρες, Κατακόρυφη: 82 μοίρες
Σύστημα υποστήριξης:Windows:10, 8.1, 8, 7 και macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7.
Συμβατό λογισμικό: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting κ.λπ.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος







| Μοντέλο | TEVO-VA200 Pro |
| Ονομα | Ήχος και βίντεο όλα σε μία κάμερα Web |
| Αισθητήρας εικόνας | Αισθητήρας CMOS 1/2,7 (OV2710) |
| Φακός | Ευρεία γωνία θέασης 2,2 mm |
| Αποτελεσματικό pixel | 2,10 mega pixel |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | Σταθερή εστίαση |
| Διεπαφή | Micro USB2.0 |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | MJPEG,YUV |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Οριζόντια γωνία θέασης | Διαγώνιος: 124 μοίρες, Οριζόντια: 112 μοίρες, Κατακόρυφη: 82 μοίρες |
| Ελάχιστος φωτισμός | 350 Lux |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Τροφοδοτικό USB, 5V, 70mA |
| Μικρόφωνο | Ενσωματωμένο κατευθυντικό μικρόφωνο Omni |
| Ομιλητής | Ενσωματωμένα ηχεία |
| MOD | 50 εκ |
| Ισορροπία του λευκού χρώματος | Αυτο |
| FPS | Μέγιστο 30 fps (MJPG) |
| Μήκος καλωδίου | 3m |
| Σύστημα υποστήριξης | Windows:10, 8.1, 8, 7 και macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7. |
| Συμβατό λογισμικό | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Μετάβαση σε σύσκεψη κ.λπ. |
| αξεσουάρ | Καλώδιο USB, Εγχειρίδιο χρήσης |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2w |
| Συχνότητα ηχείων | 20Hz-20KHz |
| Αντίσταση | 4Ω |
| Μέγιστη απόδοση | 85dB |
| Κατεύθυνση μικροφώνου | Πανκατευθυντικό |
| Ευαισθησία | -33dBFS |
| Συχνότητα μικροφώνου | 20Hz-20KHz |
| Εύρος λήψης (ραδιόφωνα) | 3m |
| Μέγεθος προϊόντος | 262(Π)×85,5(Β)×110(Υ) mm |
| Βάρος προϊόντος | 0.33 g |
Δημοφιλείς Ετικέτες: fhd καλύτερες κάμερες για τηλεδιάσκεψη το 2020, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένο στην Κίνα









