12x Zoom 4K Video Conference Camera με HDMI USB POE NDI
Μοντέλο Νο .:Tevo {{1} }vl12u ndi
* 12x οπτικό ζουμ
* Sony IMX 415 1/2.8 "αισθητήρας CMOS, 8.29 mega pixel
* Uhd4k ποιότητα εικόνας, ευρεία γωνία προβολής
* HDMI USB, RJ45 Video Extput (Υποστήριξη POE & IP Streaming)
* Ακριβής, ομαλή και σιωπηλή κίνηση PTZ (PAN: 350 βαθμοί, κλίση: 180 βαθμοί)
* 2D και 3D NR για καλύτερη ποιότητα βίντεο σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού
* Προεπιλογή: 10 μέσω απομακρυσμένης ρύθμισης IR (256 μέσω RS232)
* Υποστήριξη Visca, Pelco - P και Pelco - D Πρωτόκολλο, RS232/RS485/IP/IR REMOTE CONTROM
* Πρωτόκολλο δικτύου: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast κ.λπ.
* Υποστήριξη τοποθέτησης επιφάνειας εργασίας, στήριγμα οροφής, στήριγμα τοίχου και τοπίο (αντίστροφη βύθιση)
* Υποστήριξη POE/NDI: Μπορεί η τροφοδοσία, ο έλεγχος, η ρύθμιση και η προεπισκόπηση βίντεο μέσω ενός καλωδίου Ethernet.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος

Η κάμερα VL12U 4K είναι εξοπλισμένη με POE, USB3.0, αισθητήρα Sony, πραγματικά φακό 4K, 12x οπτικό ζουμ και σύστημα εικόνας HD Ultra -. Παρέχει αιχμηρό βίντεο, εξαιρετικό χρώμα και εξαιρετική οπτική ακρίβεια. Το κατασκευασμένο - στην τεχνολογία AL βελτιστοποιεί την ισορροπία φωτός για να τονίσει τα πρόσωπα και να καταστήσει φυσικό - που αναζητούν τόνους δέρματος ακόμη και σε συνθήκες αμυδρά ή οπίσθιου φωτισμού. Επιπλέον, 12x οπτικό ζουμ με πλατφόρμα 70,82 βαθμών οριζόντια γωνία επιτρέπει την εύκολη κάλυψη των αναγκών του μεσαίου έως μεγάλου - μεγέθους αίθουσες συσκέψεων.





| Μοντέλο αριθ. | VL12U NDI |
| Αισθητήρας εικόνας | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 8.29MP, 16: 9 |
| Μορφή βίντεο | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps). USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Οπτικό ζουμ | 12x ζουμ |
| Φακός | f =3.9-46.8 mm |
| Ανοιγμα | F1.6-F2.8 |
| Οριζόντια γωνία | 70,82 βαθμοί (W) -6,48 βαθμοί (t) |
| Καθετή γωνία | 47,72 βαθμοί (W) -73,66 βαθμούς (t) |
| Διαγώνιη γωνία | 78,58 βαθμός (W) -7,42 βαθμός (t) |
| Αντιστάθμιση οπίσθιου φωτισμού | Υποστήριξη |
| Ουσία | >50dB |
| Εστία | Αυτόματο / εγχειρίδιο |
| Μείωση του ψηφιακού θορύβου | 2D & 3D μείωση θορύβου |
| Εκθεση | Αυτόματο / εγχειρίδιο |
| Διασυνδέσεις βίντεο | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | H.264, Η.265, MJPG, Yuy2 |
| Λουρί | 10m/100m προσαρμοστική θύρα Ethernet. Υποστήριξη POE IEEE802.3AF |
| Πρωτόκολλο δικτύου | NDI|ΗΧ2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Υποστήριξη visca πάνω από IP |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca/pelco - d/pelco - p; Ποσοστό Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS232 (μόνο είσοδος), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Περιστροφική περιστροφή | ± 175 μοίρες, -90 μοίρες-+90 βαθμός |
| Ταχύτητα ελέγχου | 0.1 -80 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Ταχύτητα ελέγχου κλίσης | 0.1 -60 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Προκαθορισμένος αριθμός | Ο χρήστης μπορεί να ρυθμίσει έως και 255 προεπιλογές (10 προεπιλογές από απομακρυσμένο IR) |
| Συστήματα λειτουργίας | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Android, Mac OS ™ 10.10 ή υψηλότερο, Linux (που απαιτείται για την υποστήριξη UVC.) |
| Τάση εισόδου | DC 12V |
| Ρεύμα εισόδου | 2.0a (μέγιστο) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 13W (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 βαθμοί έως 60 βαθμούς |
| Αποθήκευση υγρασίας | 20% -90% RH |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός έως 40 μοίρες |
| Εργασιακή υγρασία | 20% -80% RH |
| Διάσταση (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (πριν/ μετά τη συσκευασία) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (καθαρό/ ακαθάριστο βάρος) |
| Αξεσουάρ | 1 x κάμερα. 1 x καλώδιο USB; 1 x προσαρμογέας τροφοδοσίας. 1x τηλεχειριστήριο IR. 1 x τοίχο. 1 x εγχειρίδιο |
| Εγγύηση MFG. | 3 χρόνια τυποποιημένων εξαρτημάτων και εγγύησης εργασίας |
Δημοφιλείς Ετικέτες: 12x Zoom 4K Video Conference Camera με HDMI USB POE NDI, Κίνα, Κατασκευαστές, Χονδρική, Τιμή, Χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Καλύτερη κάμερα ιστού με 4K 30fps για skype και vide...
-

4K USB 2.0 Τηλεχειριστήριο υπερύθρων κάμερας βιντεοδ...
-

4K VIDEO CENFERENCE CAMERACE TELE - Λύση συνάντησης
-

FHD 4K Webcam με ενσωματωμένο - σε μικρόφωνο για το ...
-

4x Zoom EPTZ Web Camera USB2.0 Έξοδος βίντεο για βιν...
-

VA300C 4K Eptz Webcam Conference Webcam USB για VMIX...






