4K 12x οπτικό ζουμ με βιντεοκάμερα USB3.0 PTZ Conference
Προϊόν Αρ .:Tevo {{1} }vl12u
Κύριο χαρακτηριστικό
USB3.0, HDMI, τύπος - C, κάμερα Ethernet PTZ με 12x οπτικό ζουμ
8.29MP, 16: 9
78,58 βαθμού ευρεία γωνία
Μορφή βίντεο YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG
Μορφή συμπίεσης βίντεο H.264, H.265, MJPG, YUY2, NV12
Πρωτόκολλο δικτύου RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Υποστήριξη visca πάνω από IP
Υποστήριξη visca/pelco - d/pelco - p; baud Rate: 9600/4800/38400/2400
RS232 (είσοδος & έξοδος), RS485, τύπος - C (UVC1.1)
Συμβατό με οποιαδήποτε εφαρμογή λογισμικού βίντεο και υπηρεσίες cloud
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
USB3.0 PTZ Conference Camera Video 12x Zoom 4K PTZ κάμερα με λειτουργία AI Auto Tracking
- Εφαρμόστε το Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS και Tamron Lens προσφέρει ένα ευρύ φακό 78,58 βαθμών και υποστήριξη 12x οπτικού ζουμ + 18 x ψηφιακό ζουμ.
- Ως κάμερα PTZ, υποστηρίζει την περιστροφή του Pan/Tilt (± 175 βαθμοί, - 90 βαθμοί -+90 βαθμός). (είσοδος & έξοδος), RS485, τύπος-C (UVC1.1).
Είναι μια επαγγελματική κάμερα και η κάμερα τηλεδιάσκεψης Full HD, μπορεί ταυτόχρονα να εξάγει max 3840*2160p@30fps βίντεο από USB3.0, HDMI (4kp@30/25fps, HDMI και IP streaming (H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12). RTMP, ONVIF, GB28181.






Tevo - VL12U - AI USB3.0 / HDMI / IP PTZ κάμερα
| Όνομα αντικειμένου | USB3.0 /HDMI PTZ κάμερα με ζουμ 12x |
| Μοντέλο αριθ. | Tevo - vl12u - ai |
| Αισθητήρας εικόνας | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 8.29MP, 16: 9 |
| Φακός | f =3.9-46.8 mm |
| Ανοιγμα | F1.6 ~ F9.6 |
| Μορφή βίντεο | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps) |
| USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps | |
| Yuy2/nv12/Η.264/Η.265/mjpg) | |
| Οπτικό ζουμ | 12x ζουμ |
| Οριζόντια γωνία | 70,82 βαθμοί (W) -6,48 βαθμοί (t) |
| Ολονική γωνία | 47,72 βαθμοί (W) -73,66 βαθμούς (t) |
| Διαγώνιη γωνία | 78,58 βαθμός (W) -7,42 βαθμός (t) |
| Αντιστάθμιση οπίσθιου φωτισμού | Υποστήριξη |
| Διεπαφή I / O | |
| Διασυνδέσεις βίντεο | HDMI, τύπος - C, Ethernet |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | H.264, Η.265, MJPG, YuY2, NV12 |
| Λουρί | 10m/100m Προσαρμοστική θύρα Ethernet, Υποστήριξη POE IEEE802.3AF |
| Πρωτόκολλο δικτύου | RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Υποστήριξη visca πάνω από IP |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca/pelco - d/pelco - p; baud Rate: 9600/4800/38400/2400 |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS232 (είσοδος & έξοδος), RS485, τύπος - C (UVC1.1) |
| Παράμετρος PTZ | |
| Περιστροφική περιστροφή | ± 175 βαθμοί, -90 βαθμός -+90 βαθμός |
| Ταχύτητα ελέγχου | 0.1 -80 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Ταχύτητα ελέγχου κλίσης | 0,1-60 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Προκαθορισμένος αριθμός | 255 Προεπιλογές από Pelco - d, 32 Προεπιλογές από Pelco - p, 7 Προεπιλογές από Visca (10 προεπιλογές από τηλεχειριστήριο) |
| Γενική παράμετρος | |
| Συστήματα λειτουργίας | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Android, Mac OS ™ 10.10 ή υψηλότερο, Linux (απαιτείται για να υποστηρίξει UVC.) |
| Τάση εισόδου | DC 12V |
| Ρεύμα εισόδου | 1.0a (μέγιστο) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 13W (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 βαθμός -+60 βαθμός |
| Αποθήκευση υγρασίας | 20%-90% |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10 βαθμός -+50 βαθμός |
| Εργασιακή υγρασία | 20%-80% |
| Διάσταση (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm / 260*217*197mm (πριν / μετά τη συσκευασία) |
| N.W. / G.W | 1.43kg/2.096kg |
| Αξεσουάρ | 1xcamera; Καλώδιο 1xUSB · προσαρμογέας 1xPower; 1xwall mount; 1xManual |
| Εγγύηση MFG. | 3 χρόνια ανταλλακτικά και εργασία |
Δημοφιλείς Ετικέτες: 4K 12x οπτικό ζουμ με USB3.0 PTZ Conference Video Camera, Κίνα, Κατασκευαστές, Χονδρική, Τιμή, Χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα













