Σύστημα συνεδρίων εξοπλισμού γραφείου Κάμερα PTZ με οπτικό ζουμ 12x Όλα σε Ένα
*. Βιντεοκάμερα UHD, διανομέας και μεγάφωνο ακτίνα λήψης 9 μέτρων
*. Βίντεο HD 1080p με αυτόματη εστίαση, φακό ζουμ 12x. 4Κ ανάλυση
*. Ξεκινήστε βιντεοσυσκέψεις με σύνδεση USB plug & play σε φορητό υπολογιστή
*. Συμβατό με Mac και PC. Απαιτήσεις συστήματος: Windows 7, 8.1 ή 10, Mac OS X 10.7 ή νεότερη έκδοση.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Η SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. είναι γνωστή ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές στην Κίνα, τώρα σας καλωσορίζουμε θερμά στο χονδρικό σύστημα συνεδρίων εξοπλισμού γραφείου εγκεκριμένο από CE 12x οπτικό ζουμ κάμερα ptz όλα σε ένα σε χαμηλή τιμή από το εργοστάσιό μας. Με τη βοήθεια προηγμένου εξοπλισμού και τεχνολογίας, μπορούμε να σας διαβεβαιώσουμε την υψηλή ποιότητα και την καλή απόδοση του εξοπλισμού μας. Επικοινωνήστε μαζί μας για τιμοκατάλογο και υπηρεσία OEM&ODM.
Σύστημα συνεδριάσεων εξοπλισμού γραφείου Κάμερα PTZ οπτικού ζουμ 12x και ηχείο εμβέλειας λήψης φωνής 9 μέτρων
1. Ολοκληρωμένη ομάδα διάσκεψης ήχου/βίντεο για μεσαίες έως μεγάλες αίθουσες: βιντεοκάμερα UHD, μεγάφωνο και διανομέα.
2. Συμπαγής και κομψή σχεδίαση για να ταιριάζει στα περισσότερα σενάρια.
3. Ηχείο υψηλής τεχνολογίας, ο ήχος HD Plug & play επιτρέπει σε όλους όσοι βρίσκονται γύρω από το τραπέζι συνεδριάσεων να ακούν και να ακούγονται καθαρά
4. Εύκολη και καλή τηλεδιάσκεψη: Ξεκινήστε βιντεοσυνεδριάσεις με σύνδεση USB plug & play σε φορητό υπολογιστή και επιλέξτε ένα λογισμικό τηλεδιάσκεψης
5. Βίντεο υψηλής ευκρίνειας: Βίντεο HD 1080p με αυτόματη εστίαση, φακός ζουμ 12x. 4Η ανάλυση K διασφαλίζει ότι βλέπετε κάθε λεπτομέρεια της αίθουσας συσκέψεων.
6. Συμβατό με Mac και PC. Απαιτήσεις συστήματος: Windows 7, 8.1 ή 10, Mac OS X 10.7 ή νεότερη έκδοση.



Universal Compatibility
Συμβατό με Zoom, Skype για επιχειρήσεις, Microsoft Lync(Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx και άλλο λογισμικό συνδιάσκεψης.
Εύχρηστος
Αντιστοίχιση συστήματος εργασίας: Λειτουργεί σωστά σε Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 και νεότερη έκδοση. Απλώς συνδέστε την κάμερα μέσω καλωδίου USB στη συσκευή που θέλετε να συνδέσετε.

| Αριθμός μοντέλου | TEVO-VA512GROUP-ΕΞ |
| Αισθητήρας εικόνας της κάμερας ptz | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Αποτελεσματικό pixel |
8,29MP |
| Φακός | f=3.9mm-46,8 mm |
| Ανοιγμα | F1.6-2.8 |
| Μορφή βίντεο | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Οριζόντια γωνία | 70,82 μοίρες (Δ)-6,48 μοίρες (Τ) |
| Εστία | Αυτόματο/Χειροκίνητο |
| Ψηφιακή Μείωση Θορύβου | Μείωση θορύβου 2D και 3D |
| Εκθεση | Αυτόματο/Χειροκίνητο |
| Διεπαφές βίντεο | HDMI, DP |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Ρυθμός Baud | 9600/4800/38400/2400 |
| Περιστροφή Pan/Tilt | >±175 μοίρες , -90 μοίρες -+90 μοίρες |
| Ταχύτητα ελέγχου πανοραμικής λήψης | 0.1 -80 βαθμός /δευτ |
| Ταχύτητα ελέγχου κλίσης | 0,1-60 μοίρες /δευτ |
| Προκαθορισμένος αριθμός | 255 προεπιλογές από την Pelco-D,32 προεπιλογές από την Pelco-P, 7 προεπιλογές από τη Visca (10 προεπιλογές από το τηλεχειριστήριο) |
| Ακύρωση ακουστικής ηχούς (AEC) του ηχείου | >65dB |
| Απόκριση του μεγαφώνου | 135Hz-20Hz |
| Εύρος λήψης μεγαφώνου με 2 μικρόφωνα επέκτασης | 9 μέτρα |
| Διεπαφές του κόμβου | DP*2; Διασύνδεση ισχύος*1; Τύπος USB-C*1 |
| Καλώδια της πλήμνης | 3m καλώδιο USB*1, 5m καλώδιο DP*2 |
| Λειτουργικά Συστήματα | Windows 7 ή νεότερη έκδοση. Android, Mac OS™ 10.10 ή νεότερη έκδοση, Linux (Απαιτείται για υποστήριξη UVC.) Συμβατό με Zoom, MS Teams, Skype κ.λπ. |
| Διάσταση(Π*Υ*Δ) | Κάμερα: 171,6*192,6*171,6mm; Ηχείο: Φ 180mm*37,4mm; Hub: 98*98*20m |
Δημοφιλείς Ετικέτες: εξοπλισμός γραφείου σύστημα συνεδρίων 12x οπτικό ζουμ κάμερα ptz όλα σε ένα, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένο στην Κίνα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

20X Zoom φθηνή κάμερα youtuber με μικρόφωνα
-

Έγχρωμη κάμερα βίντεο Office 2K AI παρακολούθησης hd
-

Tevo - VHD12U και Tevo - M3B HDMI USB κάμερα 12x Zoo...
-

Εξοπλισμός Τελικού Σημείου Συνδιάσκεψης Βίντεο Full HD
-

360 βαθμοί Ultra HD 4K Panoramic Video Conference Ca...
-

Γνωρίστε το μπαρ 4K Video Bar Conference Webcam




