Φτηνή λύση τηλεδιάσκεψης
Διεπαφή USB3.0
HD1080P 2.38 Mega Pixel
118 βαθμοί ευρείας γωνία
PAN: 0-355 βαθμίδα κλίση: +/- 60 βαθμοί
RS-232, RS-422, RS-485, τηλεχειριστήριο IR
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
USB HD 1080p βιντεοκάμερα για αίθουσες συνεδριάσεων
3x οπτική κάμερα κλίσης
Κομψό και έξυπνο σχέδιο
Plug & Play USB3.0 Συνδεσιμότητα
Crystal Clear HD1080P ποιότητα εικόνας
Ακριβής, ομαλή και σιωπηλή κίνηση PTZ
Προεπιλογή: 10 μέσω απομακρυσμένης ρύθμισης IR (255 μέσω RS232)
1/2,8 ιντσών υψηλής ποιότητας, 2,1MP (16: 9) CMOS Sensor
Ανώτερη ποιότητα με υλικό πλήρους γυαλιού
118 βαθμούς πλάτος οπτικού πεδίου χωρίς παραμόρφωση βίντεο
Φτηνή λύση τηλεδιάσκεψης
Υποστήριξη στήριγμα οροφής, στήριγμα τοίχου και τρίποδο (αντίστροφη τοποθεσία)
2D και 3D NR για την καλύτερη ποιότητα βίντεο σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού
Υποστήριξη Visca, Pelco - P και Pelco - D Protocol, RS232/RS485 Control Control Control
Συμβατό με τα περισσότερα κορυφαία λογισμικά και πλατφόρμα τηλεδιάσκεψης



Συσκευασία και αποστολή
1. Παράδοση:
Για τις παραγγελίες δείγματος, έχουμε προϊόντα σε απόθεμα. την ίδια μέρα αποστολής όταν λάβουμε την παραγγελία.
Για παραγγελίες αγοράς, θα στείλουμε εντός 3-7 εργάσιμων ημερών.
2. ΠΑΡΑΓΩΓΗ:
Συσκευασία αφρού μέσα? Τυπική συσκευασία χαρτοκιβωτίων έξω.

| Αισθητήρας | 1/2.8'Sony CMOS |
| Αποτελεσματικό εικονοστοιχείο | 2.38 Mega Pixel |
| Pixel Video Extput | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | 3x οπτικό ζουμ |
| Φακός | f =2.38-7 mm |
| Ανοιγμα | F1.96-3.64 |
| Οριζόντια γωνία | 103,69 βαθμός (W) -42,12 βαθμός (t) |
| Έξοδος βίντεο | USB 3.0 |
| Επίλυση βίντεο | 1080P (1920 *1080) |
| Σιγηνικό πρότυπο | NTSC/PAL |
| Προκαθορισμένη θέση | 64 |
| Έλεγχος τεστ σας | RS-232, RS485 |
| Παραθυρόφυλλο | 1/30S-1/10000S, Auto |
| Ποσοστό ψαριών | 38400/9600bps |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca, Pelco - D, Pelco - P (RS-232, RS485) |
| Πρωτόκολλο USB | UVC1.1 |
| Ελάχιστος φωτισμός | 0,1LUX |
| Ουσία | Μεγαλύτερο ή ίσο με 50dB |
| Μορφή κωδικοποίησης βίντεο | H.264, MJPEG, YUV |
| Οριζόντια περιστροφή | 350 μοίρες (± 175 βαθμοί) 0,1 βαθμός /s-100 βαθμούς /s |
| Κατακόρυφη περιστροφή | 90 μοίρες (± 45 βαθμοί) 0,1 βαθμός /S-80 βαθμοί S |
| Τροφοδοσία | DC 12V/2A |
| Εξουσιοδότηση | 12W |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Φτηνή λύση τηλεδιάσκεψης, Κίνα, κατασκευαστές, χονδρική, τιμή, χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα












