720p βίντεο HD Συνέδριο Κάμερα TEVO-V720
Mar 24, 2017
Λεπτομέρεια προϊόντος
Βασικές πληροφορίες
Μοντέλο TEVO-V720
Τύπος: Video Conferencing System
Βίντεο: Βίντεο
Επικοινωνία: Ενσύρματη
Υπογραμμίζοντας Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Omni-Directional
Χρώμα: Λευκό
Τηλεδιάσκεψης 720p HD κάμερα: USB2.0
10X Zoom Lens: 1280 * 720 30frames
Εμπορικό σήμα: Tenveo
περιγραφή προϊόντος
Χαρακτηριστικά προϊόντος: TEVO-V720 εικόνα της κάμερας τηλεδιάσκεψης εικόνας, πάγωμα εικόνας, Σταθερής εστίασης ζουμ? Ένα κλικ λειτουργία, εύκολο στη χρήση, πλήρως λειτουργικό, οι επιδόσεις είναι αξιοσημείωτη Μπορεί να είναι μακροπρόθεσμη σταθερή λειτουργία, εύκολη στη χρήση, δεν χρειάζεται! να maintain.With προκαθορισμένο στόχο multipoint, μνήμη, σάρωση περιοχή, βοηθητικό έλεγχο του διακόπτη, τηλεχειριστήριο υπερύθρων, ανεστραμμένη εικόνα, κατοπτρική εικόνα, πάγωμα εικόνας, κλπ πεδίο εφαρμογής απεριόριστη σάρωσης, συμβατό με μια ποικιλία από πρωτόκολλο ελέγχου, χρησιμοποιώντας το πρότυπο RS422 / RS232 ελέγχου τρόπος.
| Μοντέλο | TEVO-V720 |
| Αισθητήρας | MT9M034 1,3 εκατομμύρια pixels. (1280 * 720 πόδι 30 καρέ / δευτ.) |
| Ανάλυση | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| ρυθμός καρέ | 720: 30fps |
| Ελάχιστος φωτισμός | 0.5Lux σε F2.0 |
| Φακός | 1.3 εκατομμύρια pixels |
| Εκθεση | Αυτο |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | Σταθερή εστίαση |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| Σήμα προς Θόρυβο | > 50dB |
| Pan γωνία περιστροφής | 360 ° |
| γωνία περιστροφής κλίσης | Πάνω: 90 °, Down: 45 ° |
| Pan / Tilt ταχύτητα | 1-280 ° / S? 1-100 ° / S |
| Εξουσία | DC 12V |
| μέγεθος προϊόντος | 240 x 95 x 145 χιλιοστά / 330 x 285 x 130 χιλιοστά (πριν / μετά από τη συσκευασία) |
| Βάρος προϊόντος | 600g / 1.66kg (πριν / μετά από τη συσκευασία) |
Προσθέστε .: Room511-514, Fengtian Νέας τεχνολογίας κτίριο, Βόρεια Xuegang Road, Longhua νέα dist. Shenzhen.CN.
Τηλ: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





