TEVO-HD9618 HD 1080P Video Conference PTZ κάμερα web με HD-SDI HDMI DVI εξόδου
Mar 24, 2017
Μοντέλο ΝΟ .: TEVO-HD9618
Βίντεο: Βίντεο
Επικοινωνία: Ενσύρματη
ΚΑΕ: ODM
Αισθητήρας: 1 / 2.8" Exmor CMOS
Φακός: 18 x οπτικό ζουμ, 12 x ψηφιακό zoom
Ενσωματωμένη Έξοδος βίντεο: HDMI, 3G-SDI, YPbPr, CVBS, DVI-I
Γλώσσα: Αγγλικά ή Προσαρμοσμένη
Εμπορικό σήμα: PUAs ή προσαρμοσμένη
Προδιαγραφές: 220x160x160mm
Κωδικός ΕΣ: 8525
Τύπος: Video Conferencing System
Σύνθεση: CMOS
Χρώμα: Μαύρο
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά την πληρωμή
Αποτελεσματική Pixels: 3,27 Mega Pixels
Σύστημα Σήματος: 1080 60p / 50p
Διασύνδεση ελέγχου Κάμερα: RS-232C / RS-422
OSD: Ναι
Μεταφορά Δεμάτων: Ουδέτερη συσκευασία ή Προσαρμοσμένη
Προέλευση: Κίνα
Επισκόπηση προϊόντος:
TEVO-HD9618 είναι εμπορικό σήμα υψηλής έξυπνη κάμερα τηλεδιάσκεψης HD μας, με ενότητα, παρέχοντας 3.27MP εικόνα υψηλής ανάλυσης. Όλες οι ρυθμίσεις της φωτογραφικής μηχανής και pan / tilt / zoom λειτουργία με τηλεχειριστήριο επικοινωνίας υψηλής ταχύτητας. Μοναδική πατενταρισμένη τεχνολογία αυτόματης άλλη (desktop ή εγκατάσταση στην οροφή), με 255 προεπιλογές, πολυλειτουργικό ρύθμιση PTZ. RS232 και RS422 τηλεχειριστήριο διασύνδεσης (VISCA, PELCO P / πρωτόκολλο D).
Πεδίο Εφαρμογής:
TENVEO HD κάμερα τηλεδιάσκεψης έχει χρησιμοποιηθεί ευρέως σε τηλεδιάσκεψη, αίθουσα συνεδριάσεων, το TelePresence, πολυκομματικό συνέδριο, εξ αποστάσεως μάθηση, εκπαιδευτικά ιδρύματα, εταιρική εκπαίδευση, επαγγελματική συνάντηση, την κυβέρνηση, την τηλεϊατρική, τη στέγαση της λατρείας, της επικοινωνίας στο διαδίκτυο, παρακολούθηση, δικαστήρια κ.λπ.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 240 φορές αναλογία μεταβλητή zoom (20 x οπτικό ζουμ με 12 x ψηφιακό zoom)
3. 1 / 2.8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI έξοδο εικόνας ταυτόχρονα
5. εξόδου σήματος HD & SD ταυτόχρονα
πρωτόκολλο / D 6. VISCA και PELCO Ρ υποστηρίζεται
7. Ένα τηλεχειριστήριο με τέσσερις κάμερες
8. High-end πυθμένα κράμα, μειώνουν τη θερμοκρασία της κάμερας, εξασφαλίζουν εικόνας εξόδου σταθερά
9. Built-in RJ45 πρόσβαση στο internet, υποστήριξη 10M / 100 διαδίκτυο
10. 255 προεπιλογές θέσεις από το PC ή τον ελεγκτή πληκτρολογίου, μπορεί να ρυθμιστεί 254 διευθύνσεις, εντοπίζουν αυτόματα
διαθέσιμο 11. πολλαπλών μεθόδων ελέγχου, υποστήριξης RS232 / 485 σειριακή ελέγχου, δεν χρειάζεται να αλλάξετε κωδικοποιητή
12. Συμβατό με μεγάλες διασκέψεις βίντεο και κωδικοποιητή σύλληψη διάλεξη
Τεχνολογία Παράμετροι:
| ΜΟΝΤΕΛΟ | TEVO-HD9618 |
| Αισθητήρας | 1 / 2.8" Exmor CMOS |
| αποτελεσματική Pixels | 2.1 |
| Video Format | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ΑΝΙΠΤΑΜΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΩΣ | 18x οπτικό zoom |
| Ίρις | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| Γωνία Πεδίο View | 2.9 & # 176? (Τ) -55,4 & # 176? (W) |
| Συγκεντρώνω | Αυτόματη / Χειροκίνητη / Push |
| Min. Φωτισμός | 0.5Lux / 0.095lux |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| S / N Αναλογία | & # 8805? 50dB |
| Ηλεκτρονική κλείστρου | 1 έως 1 / 10000s |
| Ψηφιακή Μείωση Θορύβου | 2D / 3D |
| Πίσω φως Αποζημίωση | On / Off |
| Προεπιλογή | 255 |
| Pan / Tilt Γωνία περιστροφής | Pan & # 177? 170 & # 176?, Til -30 & # 176? ~ + 90 & # 176? |
| Pan / Tilt ταχύτητα | 0,1-180 & # 176? (Pan), 0,1-120 & # 176? (Tilt) |
| Έλεγχος ακροδεκτών | RS-232C / RS-422 |
| πρωτόκολλο Ελέγχου | VISCA, PELCO-P / D |
| Βίντεο διασύνδεσης εξόδου | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 & # 186? C ~ + 50 & # 186? C |
| Εξουσία | DC12V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 12W |
| Βάρος | 2.5kg |
| Παράμετρος Δίκτυο | |
| Βίντεο δικτύου Κωδικοποίηση | MJPEG, H.264, High Profile |
| πρότυπο κωδικοποίησης | 1080P (1920 * 1080) έως 30 καρέ / sec, 720P (1280 * 720) έως και 30 καρέ / sec, D1 (720 * 576) έως 25 καρέ / sec |
| πρωτόκολλο δικτύου | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, ΗΤΤΡ, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| ακουστικό ρεύμα | AAC-LC boardband κωδικοποίηση ήχου, υψηλή ποιότητα ήχου. |
| διασύνδεσης δικτύου | Bulti-in RJ45 πρόσβαση στο Internet, υποστηρίζουν 10 Μ / 100 Μ δεδομένων Internet |
Οι Υπηρεσίες μας:
1, δύο χρόνια εγγύηση
2, OEM & ODM υπηρεσίες (γλώσσα, λογότυπο, συσκευασία κλπ διαθέσιμο)
3, γρήγορη παράδοση (3-10 μέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη)
4, TT / Paypal αποδεκτό
Tenveo Video Technology Co, Ltd ιδρύθηκε το 2001, επαγγελματίας κατασκευαστής της κάμερας τηλεδιάσκεψης, με CE, FCC, ISO9001: 2008 πιστοποιητικά. Δεσμευόμαστε να παρέχουμε υψηλής τεχνολογίας, υψηλής ποιότητας και ανθρωποποιημένα λύσεις τηλεδιάσκεψης. OEM και ODM είναι διαθέσιμο.
Ελπίζουμε να συνεργαστούμε μαζί σας!
Επικοινωνία:
Email: sales02@tenveo.com
Email: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Τι εφαρμογής: 86-18677780472
Έχουμε κάνει chat: 18677780472
QQ: 936923808
Εμπορική Διαχείριση: cn1520308805nqcx



