1080p30 2.1MP USB2.0 HD PTZ Συνέδριο βιντεοκάμερα (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Μοντέλο ΝΟ .: TEVO-V1080
Βίντεο: Βίντεο
Χρώμα: Ασημί
Χρόνος παράδοσης: 2 ημέρες μετά την πληρωμή
Αποτελεσματική Pixels: 2.1 Mega Pixels
Σύστημα Σήματος: 1080P / 30
Διασύνδεση ελέγχου Κάμερα: RS-232C / RS-422
Εμπορικό σήμα: TEVO-V1080
Προδιαγραφή: 135 * 145 * 150
Τύπος: βιντεοδιάσκεψη Κάμερα
Αισθητήρας: 1 / 2.7" Exmor CMOS
Φακός: Σταθερό
Ενσωματωμένη Έξοδος βίντεο: USB 2.0
Μεταφορά Δεμάτων: Κιβώτιο χρώματος με το PE Αφρός Ισχυρή χαρτοκιβώτιο Διεθνές Πρότυπο συσκευασίας
Προέλευση: Κίνα
Επισκόπηση προϊόντος:
TEVO-V1080 συνδυάζει 1080P υψηλή ψηφιακή έξοδο βίντεο με την ευκολία της παράδοσης USB 2.0, παρέχοντας μια μέθοδο για το μάρκετινγκ για την κατασκευή συνέδριο της οικονομικής βίντεο. USB κάμερα συνέδριο 2.0 βίντεο, με 2,1 MP αισθητήρα χρώματος CMOS, εξόδου υψηλής ανάλυσης ποιότητα εικόνας της εικόνας που φτάνουν έως 1080P / 30 και 720p / 30 .Υποστήριξη RS232C και RS422 τηλεχειριστήριο (SONY VISCA, PELCO P πρωτόκολλο / D) interface, για όλους ρυθμίσεις της φωτογραφικής μηχανής και pan / tilt / zoom λειτουργία με τηλεχειριστήριο επικοινωνία υψηλής ταχύτητας, πολυλειτουργικό ρύθμιση PTZ.
Πεδίο Εφαρμογής:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD κάμερα τηλεδιάσκεψης παρέχει μια προσαρμοσμένη λύση ιδανική για απομακρυσμένη τηλεδιάσκεψη, εξ αποστάσεως εκπαίδευση, εξ αποστάσεως ιατρική και Διαδίκτυο επικοινωνίας και ούτω καθεξής, από ανοιχτό χώρο εργασίας σε ιδιωτικές γραφεία και αίθουσα συνεδρίων. Αυτή η φωτογραφική μηχανή, με υψηλή ποιότητα, θα καταστεί αποκλειστική επιλογή σας.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
Υιοθετώντας 2.1 MP αποτελεσματική pixels, 1 / 2.7" Exmor CMOS
Μορφή βίντεο: 1080P / 30 720P / 30
USB 2.0 interface, εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία
διεπαφή USB2.0, πρόσβαση για τον έλεγχο PTZ και ZOOM
Διεθνώς πρωτοποριακή εξαιρετικά αθόρυβη τεχνολογία των κινητήρων, καθιστώντας PTZ γυρίσει σιωπηλά
128 προεπιλογές και 255 διεύθυνση καταρράκτες πρωτόκολλο επέκτασης
Οι εγχώριες Πρωτοβουλία VISCA και / Δ πρωτόκολλο αυτόματα τεχνολογία αναγνώρισης PELCO P, δεν χρειάζεται να αλλάξετε τον κωδικό ή το μενού
Αρχικό σχεδιαστεί για την τεχνολογία αυτόματης άλλη (desktop / εγκατάσταση στην οροφή)
Τεχνολογία Παράμετροι:
| ΜΟΝΤΕΛΟ | TEVO-v1080 |
| Αισθητήρας | 1 / 2.7 & # 8243? HD χρώματος CMOS |
| αποτελεσματική Pixels | 2.1MP |
| Video Format | 1080P30,720P30 |
| ΑΝΙΠΤΑΜΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΩΣ | Σταθερή εστίαση |
| Ίρις | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| Γωνία Πεδίο View | 120 & # 176? (W) |
| Συγκεντρώνω | Αυτόματη / Χειροκίνητη / Push |
| Min. Φωτισμός | 5.0Lux σε F2.0 |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| S / N Αναλογία | & # 8805? 50dB |
| Ηλεκτρονική κλείστρου | 1 έως 1 / 30s |
| Ψηφιακή Μείωση Θορύβου | / |
| Πίσω φως Αποζημίωση | On / Off |
| Προεπιλογή | 255 |
| Pan / Tilt Γωνία περιστροφής | Pan 360?, Til -45 ~ +90? |
| Pan / Tilt ταχύτητα | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Tilt) |
| Έλεγχος ακροδεκτών | RS-232C / RS-422 |
| πρωτόκολλο Ελέγχου | VISCA, PELCO-P / D |
| Η διασύνδεση εξόδου video | USB 2.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Εξουσία | DC12V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 12W |
| Βάρος | 1.66kg |
Διαστάσεις:
Αξεσουάρ:
DC 12V τροφοδοτικό, τηλεχειριστήριο IR, οδηγίες, RS-232C γραμμής σειριακό ελέγχου, καλώδιο USB2.0 (5 μέτρα), Βάσεις & βίδες.
Προσθέστε .: Room511-514, Fengtian Νέας τεχνολογίας κτίριο, Βόρεια Xuegang Road, Longhua νέα dist. Shenzhen.CN.
Τηλ: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

