TEVO-HD9620 κάμερα τηλεδιάσκεψη με έξοδο HDMI / SDI
Mar 24, 2017
Μοντέλο ΝΟ .: TEVO-HD9620
Βίντεο: Βίντεο
Επικοινωνία: Ενσύρματη
ΚΑΕ: ODM
Αισθητήρας: 1 / 2.8" Exmor CMOS
Φακός: 20 x οπτικό ζουμ, 12 x ψηφιακό zoom
Ενσωματωμένη Έξοδος βίντεο: HDMI, HD-SDI
Γλώσσα: Αγγλικά ή Προσαρμοσμένη
Εμπορικό σήμα: PUAs ή προσαρμοσμένη
Προδιαγραφές: 220x160x160mm
Κωδικός ΕΣ: 8525
Τύπος: Video Conferencing System
Σύνθεση: CMOS
Χρώμα: Μαύρο
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά την πληρωμή
Αποτελεσματική Pixels: 2.1 Mega Pixels
Σύστημα Σήματος: 1080 60p / 50p
Διασύνδεση ελέγχου Κάμερα: RS-232C / RS-422
OSD: Ναι
Μεταφορά Δεμάτων: διεθνές πρότυπο συσκευασίας
Προέλευση: Κίνα
Επισκόπηση προϊόντος:
PUS- Ο HD3 20 είναι εμπορικό σήμα υψηλής έξυπνη κάμερα τηλεδιάσκεψης HD μας, με SONY μονάδα, παρέχοντας 3.27MP εικόνα υψηλής ανάλυσης. Όλες οι ρυθμίσεις της φωτογραφικής μηχανής και pan / tilt / zoom λειτουργία με τηλεχειριστήριο επικοινωνίας υψηλής ταχύτητας. Μοναδική πατενταρισμένη τεχνολογία αυτόματης άλλη (desktop ή εγκατάσταση στην οροφή), με 255 προεπιλογές, πολυλειτουργικό ρύθμιση PTZ. RS232 και RS422 τηλεχειριστήριο (SONY VISCA, PELCO P / πρωτόκολλο D) διασύνδεση.
Πεδίο Εφαρμογής:
PUAs κάμερα τηλεδιάσκεψης σειριακό HD έχει χρησιμοποιηθεί ευρέως σε τηλεδιάσκεψη, αίθουσα συνεδριάσεων, το TelePresence, πολυκομματικό συνέδριο, εξ αποστάσεως μάθηση, εκπαιδευτικά ιδρύματα, εταιρική εκπαίδευση, επαγγελματική συνάντηση, την κυβέρνηση, την τηλεϊατρική, τη στέγαση της λατρείας, i nternet επικοινωνίας, παρακολούθησης, δικαστήρια κλπ .
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 2 40 φορές αναλογία μεταβλητή zoom (20 χ Optica l zoom με 12 x ψηφιακό zoom)
3. 1 / 2.8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr, DVI-I, HD MI εικόνας εξόδου ταυτόχρονα
5. εξόδου σήματος HD & SD ταυτόχρονα
Πρωτόκολλο / D 6. VISCA και PELCO Ρ υποστηρίζεται
7. Ένα τηλεχειριστήριο με τέσσερις κάμερες
8. High-end πυθμένα κράμα, μειώνουν τη θερμοκρασία της κάμερας, εξασφαλίζουν εικόνας εξόδου σταθερά
9. Built-in RJ45 πρόσβαση στο internet, υποστήριξη 10M / 100 διαδίκτυο
10. 255 προεπιλογές θέσεις από το PC ή τον ελεγκτή πληκτρολογίου, μπορεί να ρυθμιστεί 254 διευθύνσεις, εντοπίζουν αυτόματα
Διαθέσιμες 11. πολλαπλών μεθόδων ελέγχου, υποστήριξης RS232 / 485 σειριακή ελέγχους, δεν χρειάζεται να αλλάξει τον κωδικό γ
12. Συμβατό με μεγάλες διασκέψεις βίντεο και κωδικοποιητή σύλληψη διάλεξη
Τεχνολογία Παράμετροι:
| ΜΟΝΤΕΛΟ | PUS- O HD3 20 |
| Sens o r | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| αποτελεσματική Pixels | 3.27 MP |
| Βίντεο F Ormat | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ΑΝΙΠΤΑΜΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΩΣ | 20 & # 215? Οπτική, 12 & # 215? Digital F = 4,7 χιλιοστά-94,0 χιλιοστά, F = 1,6 (W) -3.5 (Τ) |
| Ίρις | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| Γωνία Εφαρμοσμένη του V iew | 2.9 & # 176? (Τ) -55,4 & # 176? (W) |
| Συγκεντρώνω | Αυτόματη / Χειροκίνητη / Push |
| Min. θα llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| S / N Αναλογία | & # 8805? 50dB |
| Ηλεκτρονική Hutter S | 1 έως 1 / 10000s |
| Ψηφιακή Μείωση Θορύβου | 2D / 3D |
| Πίσω φως ompensation C | On / Off |
| Προεπιλογή | 255 |
| Pan / Tilt Γωνία περιστροφής | Pan & # 177? 170 & # 176? , Til -30 & # 176? ~ + 90 & # 176? |
| Pan / Tilt ταχύτητα | 0,1-180 & # 176? (Pan), 0,1-120 & # 176? (Tilt) |
| Έλεγχος ακροδεκτών | RS-232C / RS-422 |
| πρωτόκολλο Ελέγχου | VISCA, PELCO-P / D |
| Βίντεο O utput Ι nterface | 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 & # 186? C ~ + 50 & # 186? C |
| Εξουσία | DC12V |
| Ισχύς C onsumption | 12W |
| Βάρος | 1.42kg / 2.9kg (πριν / μετά από τη συσκευασία) |
| Παράμετρος Δίκτυο | |
| Βίντεο δικτύου Κωδικοποίηση | MJPEG, H.264, High Profile |
| πρότυπο κωδικοποίησης | 1080P (1920 * 1080) |
| πρωτόκολλο δικτύου | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, ΗΤΤΡ, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| ακουστικό ρεύμα | AAC-LC boardband κωδικοποίηση ήχου, υψηλή ποιότητα ήχου. |
| διασύνδεσης δικτύου | Bulti-in RJ45 πρόσβαση στο Internet, υποστηρίζουν 10 Μ / 100 Μ δεδομένων Internet |
Διασύνδεση View:
Αξεσουάρ:
Οι Υπηρεσίες μας:
1, με ένα χρόνο εγγύηση
2, OEM & ODM υπηρεσίες (γλώσσα, λογότυπο, συσκευασία κλπ διαθέσιμο)
3, γρήγορη παράδοση (3-10 μέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη)
4, TT / Paypal αποδεκτό
. SZ Tenveo συν την τεχνολογία βίντεο, L td ιδρύθηκε το 2002, επαγγελματίας κατασκευαστής της κάμερας τηλεδιάσκεψης, με CE, FCC, ISO9001: 2008 πιστοποιητικά. Δεσμευόμαστε να παρέχουμε υψηλής τεχνολογίας, υψηλής ποιότητας και ανθρωποποιημένα λύσεις τηλεδιάσκεψης. OEM και ODM είναι διαθέσιμο.
Ελπίζουμε να συνεργαστούμε μαζί σας!

