HD 1080P 3xoptical Zoom Best Camera USB2.0 Συνέδριο Βιντεοκάμερα Τεχνολογία (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Μοντέλο ΝΟ .: TEVO-VX3-1080
Χρώμα: Ασημί
Χρόνος παράδοσης: 2 ημέρες μετά την πληρωμή
Αποτελεσματική Pixels: 2.1 Mega Pixels
Ενσωματωμένη Έξοδος βίντεο: USB 2.0
Μορφή βίντεο: 1080P, 720P
Εμπορικό σήμα: TENVEO
Διάσταση (LxWxH): 240 x 95 x 145 χιλιοστά / 330 x 285 x 130 χιλιοστά (πριν / μετά από τη συσκευασία)
Αισθητήρας: 1 / 2.7" HD χρώματος CMOS
Φακός: 3 x οπτικό
Πιστοποιητικό: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
Βίντεο Link: http://www.tenveo-video-conference.com/
Κατάσταση: Καινούργιο
Πιστοποίηση: CE, RoHS, ISO, FCC
Μεταφορά Δεμάτων: Ουδέτερη συσκευασία ή Προσαρμοσμένη
Προέλευση: Κίνα
HD 1080P 3xoptical Zoom Best Camera USB2.0 Συνέδριο Βιντεοκάμερα Τεχνολογία (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 συνδυάζει 1080P υψηλή ψηφιακή έξοδο βίντεο με την ευκολία της παράδοσης USB 2.0, παρέχοντας μια μέθοδο για το μάρκετινγκ για την κατασκευή συνέδριο της οικονομικής βίντεο. USB κάμερα συνέδριο 2.0 βίντεο, με 2,1 MP αισθητήρα χρώματος CMOS, εξόδου υψηλής ανάλυσης ποιότητα εικόνας της εικόνας που φτάνουν έως 1080P / 30 και 720p / 30 .Υποστήριξη RS232C και RS422 τηλεχειριστήριο (SONY VISCA, PELCO P πρωτόκολλο / D) interface, για όλους ρυθμίσεις της φωτογραφικής μηχανής και pan / tilt / zoom λειτουργία με τηλεχειριστήριο επικοινωνία υψηλής ταχύτητας, πολυλειτουργικό ρύθμιση PTZ.
Πεδίο Εφαρμογής:
PUAs USB 2.0 HD κάμερα τηλεδιάσκεψης παρέχει μια προσαρμοσμένη λύση ιδανική για απομακρυσμένη τηλεδιάσκεψη, εξ αποστάσεως εκπαίδευση, εξ αποστάσεως ιατρική και Διαδίκτυο επικοινωνίας και ούτω καθεξής, από ανοιχτό χώρο εργασίας σε ιδιωτικές γραφεία και αίθουσα συνεδρίων. Αυτή η φωτογραφική μηχανή, με υψηλή ποιότητα, θα καταστεί αποκλειστική επιλογή σας.
Διαστάσεις:
Κύρια μονάδα:
Αξεσουάρ:
Γρήγορη εκίνηση:
Τεχνολογία Παράμετροι:
| Μ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ | TEVO-VX3-1080 |
| Sens o r | CMOS χρώμα 1 / 2.7 HD |
| αποτελεσματική Pixels | 2.1MP |
| Βίντεο F Ormat | 1080p30, 720p30 |
| ΑΝΙΠΤΑΜΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΩΣ | 3X zoom |
| Γραμμή Cruise | 4 Γραμμές |
| Προκαθορισμένη θέση | 64 |
| Συγκεντρώνω | Αυτόματη / Χειροκίνητη / Push |
| Min. Il φωτεινότητα | 5.0Lux σε F2.0 |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| S / N Αναλογία | > 50dB |
| Ηλεκτρονική Hutter S | 1 έως 1 / 30s |
| Ψηφιακή Μείωση Θορύβου | / |
| Πίσω φως ompensation C | On / Off |
| Προεπιλογή | 255 |
| Pan / Tilt Γωνία περιστροφής | 360 ° |
| Pan / Tilt ταχύτητα | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Tilt) |
| Έλεγχος ακροδεκτών | RS-232C / RS-422 |
| πρωτόκολλο Ελέγχου | VISCA, PELCO-P / D |
| Η διασύνδεση εξόδου video | USB 2.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 & # 186? C ~ + 50 & # 186? C |
| Εξουσία | DC12V |
| Ισχύς C onsumption | 12W |
| Βάρος | 1.72kg |
Οι Υπηρεσίες μας:
1, δύο χρόνια εγγύηση
2, υπηρεσίες OEM (γλώσσα, λογότυπο, packageing κλπ διαθέσιμο)
3, γρήγορη παράδοση (2 ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη)
4, TT / Paypal αποδεκτό
Tenveo τεχνολογία βίντεο Co., Ltd ιδρύθηκε το 2002, επαγγελματίας κατασκευαστής της κάμερας τηλεδιάσκεψης, με CE, FCC, ISO9001: 2008 πιστοποίηση. Δεσμευόμαστε να παρέχουμε υψηλής τεχνολογίας, υψηλής ποιότητας και ανθρωποποιημένα λύσεις τηλεδιάσκεψης. OEM και ODM είναι διαθέσιμο.
Don `t Συγκρότημα Leda να επικοινωνήσετε μαζί μου για οποιαδήποτε πληροφορίες.
Ελπίζουμε να συνεργαστούμε μαζί σας!
Προσθέστε .: Room511-514, Fengtian Νέας τεχνολογίας κτίριο, Βόρεια Xuegang Road, Longhua νέα dist. Shenzhen.CN.
Τηλ: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (+8613657740706)
QQ: 451810239

