TEVO-V1080 PTZ 1080P καλή ποιότητα Χρήσιμες Διάσκεψη Chat USB Συνέδριο βιντεοκάμερα
Mar 25, 2017
Μοντέλο ΝΟ .: TEVO-V1080
Χρώμα: Ασημί
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά την πληρωμή
Αποτελεσματική Pixels: 2.1 Mega Pixels
Ενσωματωμένη Έξοδος βίντεο: USB 2.0
Γλώσσα: Αγγλικά
Πρωτόκολλο: Visca, Pelco-D / P
Προσαρμοσμένη: Προσαρμοσμένη
Εμπορικό σήμα: PUAs
Προδιαγραφές: 135 * 145 * 150mm
Κωδικός ΕΣ: 8525
Βίντεο: Βίντεο
ΚΑΕ: ODM
Αισθητήρας: 1 / 2.8" HD χρώματος CMOS
Φακός: Σταθερή εστίαση
OSD: Ναι
Πιστοποιητικό: CE, ISO9001
Κατάσταση: Καινούργιο
Πιστοποίηση: CE, RoHS, ISO, FCC
Μεταφορά Δεμάτων: Ουδέτερη συσκευασία ή Προσαρμοσμένη
Προέλευση: Κίνα
Επισκόπηση προϊόντος:
TENVEO συνδυάζει 1080P υψηλή ψηφιακή έξοδο βίντεο με την ευκολία της παράδοσης USB 2 .0, παρέχοντας μια μέθοδο για το μάρκετινγκ για την κατασκευή συνέδριο της οικονομικής βίντεο. USB 2 .0 βιντεοκάμερα συνέδριο, με 2. 2 MP αισθητήρα χρώματος CMOS, εξόδου υψηλής ανάλυσης ποιότητα εικόνας της εικόνας που φτάνουν έως 1080P / 3 0 και 720p / 30. RS232C Υποστήριξη και RS422 τηλεχειριστήριο (VISCA, PELCO P πρωτόκολλο / D) interface, για όλες τις ρυθμίσεις της φωτογραφικής μηχανής και pan / tilt / zoom λειτουργία με τηλεχειριστήριο επικοινωνία υψηλής ταχύτητας, πολυλειτουργικό ρύθμιση PTZ.
Πεδίο Εφαρμογής:
TEVO USB 2 .0 HD κάμερα τηλεδιάσκεψης παρέχει μια προσαρμοσμένη λύση ιδανική για απομακρυσμένη τηλεδιάσκεψη, εξ αποστάσεως εκπαίδευση, εξ αποστάσεως ιατρική και Διαδίκτυο επικοινωνίας και ούτω καθεξής, από ανοιχτό χώρο εργασίας σε ιδιωτικές γραφεία και αίθουσα συνεδρίων.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
1. Υιοθέτηση 2. 2 MP ενεργά pixel, 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. Μορφή βίντεο: MJPEG 1080P / 30 720P / 30
3. 10 x οπτικό, 12 x ψηφιακό
4. USB 2.0 interface, plug and play
5. USB 2.0 interface, πρόσβαση για τον έλεγχο PTZ και ZOOM
6. διεθνώς πρωτοποριακή εξαιρετικά αθόρυβη τεχνολογία των κινητήρων, καθιστώντας PTZ γυρίσει σιωπηλά
7. 128 προεπιλογές και 255 διεύθυνση καταρράκτες πρωτόκολλο επέκτασης
8. Οι εγχώριες VISCA πρωτοβουλία και / Δ πρωτόκολλο αυτόματα τεχνολογία αναγνώρισης PELCO P, δεν χρειάζεται να αλλάξετε τον κωδικό ή το μενού
9. Αρχικό σχεδιαστεί για αυτόματη τεχνολογίας άλλη (desktop / εγκατάσταση στην οροφή)
Τεχνολογία Παράμετροι:
| Μ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ | TEVO-V1080 |
| Sens o r | 1 / 2.7 "CMOS έγχρωμη HD |
| αποτελεσματική Pixels | 2. 2 MP |
| Βίντεο F Ormat | 1080p30, 720P 30 |
| ΑΝΙΠΤΑΜΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΩΣ | Σταθερή εστίαση |
| Ίρις | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| Γωνία Εφαρμοσμένη του V iew | 56 & # 176? (W) |
| Συγκεντρώνω | Αυτόματη / Χειροκίνητη / Push |
| Min. Il φωτεινότητα | 0.2 Lux /0.005Lux |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματη / Χειροκίνητη |
| S / N Αναλογία | & # 8805? 50dB |
| Ηλεκτρονική Hutter S | 1 στο 1/10000 S |
| Ψηφιακή Μείωση Θορύβου | 2D / 3D |
| Πίσω φως ompensation C | On / Off |
| Προεπιλογή | 255 |
| Pan / Tilt Γωνία περιστροφής | Pan & # 177? 170 & # 176? , Til -30 & # 176? ~ + 90 & # 176? |
| Pan / Tilt ταχύτητα | 0,1-180 & # 176? (Pan), 0,1-120 & # 176? (Tilt) |
| Έλεγχος ακροδεκτών | RS-232C / RS-422 |
| πρωτόκολλο Ελέγχου | VISCA, PELCO-P / D |
| Η διασύνδεση εξόδου video | USB 2.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 & # 186? C ~ + 50 & # 186? C |
| Εξουσία | DC12V |
| Ισχύς C onsumption | 12W |
| Βάρος | 1.6kg |
Διαστάσεις:
240 x 95 x 145 χιλιοστά / 330 x 285 x 130 χιλιοστά (πριν / μετά από τη συσκευασία)
Διασύνδεση Προβολή
Αξεσουάρ:
DC 12V τροφοδοτικό, τηλεχειριστήριο IR, οδηγίες, RS-232C γραμμής σειριακό ελέγχου, καλώδιο USB2.0 (5 μέτρα), Βάσεις & βίδες.
Γρήγορη εκίνηση:
Οι Υπηρεσίες μας:
1, δύο χρόνια εγγύηση
2, OEM & ODM υπηρεσίες (γλώσσα, λογότυπο, συσκευασία κλπ διαθέσιμο)
3, γρήγορη παράδοση (3-10 μέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη)
4, TT / Paypal αποδεκτό
TEVNVEO Video Technology Co, Ltd ιδρύθηκε το 2002, επαγγελματίας κατασκευαστής της κάμερας τηλεδιάσκεψης, με CE, FCC, ISO9001: 2008 πιστοποίηση. Δεσμευόμαστε να παρέχουμε υψηλής τεχνολογίας, υψηλής ποιότητας και ανθρωποποιημένα λύσεις τηλεδιάσκεψης. OEM και ODM είναι διαθέσιμο.
Don `t Συγκρότημα Leda να επικοινωνήσετε μαζί μου για οποιαδήποτε πληροφορίες.
Ελπίζουμε να συνεργαστούμε μαζί σας!
Email: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: Kerry Ning
Τι εφαρμογής: + 8618677780472
Έχουμε κάνει chat: 18677780472
QQ: 936923808
Εμπορική Διαχείριση: cn1520308805nqcx

