Audio Visual Conference Kit-4K HDMI κάμερα 12x ασύρματο μικρόφωνο μικροφώνης Seadphone 2 Mics
Μοντέλο: tevo - va612group - ex
* 12x οπτικό ζουμ, κάμερα UHD4K
* 1/2.8'Sony CMOS Sensor, 8.29MP αποτελεσματικά εικονοστοιχεία
* Έξοδος βίντεο HDMI USB
* Προεπιλογή: 10 μέσω απομακρυσμένης ρύθμισης IR (256 μέσω RS232)
* 8 χτισμένο - σε Omnidirectional μικρόφωνα για να επιτευχθεί 360 μοιρών omni - κατεύθυνση ήχου pickup
* Η μέγιστη ακτίνα ήχου μπορεί να είναι έως 6 μέτρα + μικρόφωνο επέκτασης (ακτίνα παραλαβής 3Μ)
* Χτισμένη σε μπαταρία 8000mAh για το ηχείο, πολύ καιρό χρησιμοποιώντας το χρόνο
* Ακριβής, ομαλή και σιωπηλή κίνηση PTZ (PAN: 350 βαθμοί, κλίση: 180 βαθμοί)
* 2D και 3D NR για καλύτερη ποιότητα βίντεο σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση Ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Tenveo 2024 Νέο σύστημα τηλεδιάσκεψης -
12x Zoom HDMI 4K Camera +Bluetooth Microphone Speadphone + 2 επέκτασης MICS Όλα σε μία ομάδα

Tevo - va612group - ex, μια λύση τηλεδιάσκεψης για μεσαίες έως μεγάλες - μεγέθους αίθουσες συνεδριάσεων, προσφέρει υψηλής ποιότητας ultra hd βίντεο και crystal clear ήχου, εξασφαλίζει ότι όλοι οι συμμετέχοντες να ακουστούν και να θεωρηθούν σαφώς. Η ομάδα συγκεντρώνει μια κάμερα Ultra HD 4K PTZ με 12x οπτικό ζουμ, ένα πλήρες duplex ηχείο με δυναμικότητα φωνητικής παραλαβής 360 μοιρών, ένα Hub και 2 Mics επέκτασης. Συμβατό με λογισμικό τηλεδιάσκεψης και πλατφόρμες όπως Zoom, Skype for Business, Microsoft Meet. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως στην επιχείρηση, την κυβέρνηση, την εκκλησία, την εκπαίδευση, τη φαρμακευτική βιομηχανία και πολλά άλλα.

| Όνομα αντικειμένου | Tevo - va612group - ex |
| HD Conference Camera | |
| Οπτικό ζουμ | 12x ζουμ |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2.8 "Sony CMOS |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 8.29MP |
| Φακός | f =4.1 mm-49.2mm |
| Ανοιγμα | F1.8-2.68 |
| Μορφή βίντεο | 4kp@30fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| H.264, Η.265, MJPG, YuY2, NV12 | |
| Οριζόντια γωνία | 70,28 βαθμοί (W) -6,57 βαθμός (t) |
| Εστία | Αυτόματο / εγχειρίδιο |
| Μείωση του ψηφιακού θορύβου | 2D & 3D μείωση θορύβου |
| Εκθεση | Αυτόματο / εγχειρίδιο |
| Διασυνδέσεις βίντεο | HDMI, DP |
| Μορφή συμπίεσης βίντεο | H.264, Η.265, MJPG, Yuy2 |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Ποσοστό ψαριών | 38400/9600/4800/2400 |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS232 (μόνο είσοδος), RS485, UVC1.1 |
| Περιστροφική περιστροφή | ± 175 βαθμοί, -90 βαθμός -+90 βαθμός |
| Ταχύτητα ελέγχου | 0.1 -80 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Ταχύτητα ελέγχου κλίσης | 0,1-60 βαθμός /δευτερόλεπτο |
| Προκαθορισμένος αριθμός | Ο χρήστης μπορεί να ρυθμίσει έως και 255 προεπιλογές (10 προεπιλογές από απομακρυσμένο IR) |
| Ομιλητής | |
| Ακουστική ακύρωση ηχώ (AEC): | > 65dB |
| Εξουσία ηχείων | 5W |
| Όγκος ομιλητών | 110dB |
| Απάντηση | 100Hz-20KHz |
| Φάσμα παραλαβής | 6m (ακτίνα) |
| Ευαισθησία μικροφώνου | -38dB |
| SNR (λόγος σήματος προς θόρυβο) | 62dB |
| Διασυνδέομαι | Διεπαφή DP, 2x3.5mm Jack (για μικροσκοπικά επέκτασης) |
| Κεντρικό σημείο | |
| Διασυνδέομαι | DP*2; Διεπαφή ισχύος*1; Usb type - c*1 |
| Τροφοδοσία | DC 12V |
| Καλώδιο USB | Καλώδιο 3m USB*1 |
| Καλώδιο σύνδεσης | Καλώδιο 5m dp*2 |
| Γενική παράμετρος | |
| Συστήματα λειτουργίας | Windows 7 ή υψηλότερα. Android, Mac OS ™ 10.10 ή υψηλότερο, Linux (που απαιτείται για την υποστήριξη UVC.) |
| Υποστήριξη εφαρμογής | Συμβατό με ζουμ, ομάδες MS, Skype κ.λπ. |
| Τάση εισόδου | DC 12V |
| Ρεύμα εισόδου | 2.0A (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 βαθμοί έως 60 βαθμούς |
| Αποθήκευση υγρασίας | 20% -90% RH |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0 βαθμός έως 40 μοίρες |
| Εργασιακή υγρασία | 20% -80% RH |
| Διάσταση (w*h*d) | Κάμερα: 171.6*192.6*171.6mm Ηχείο: 143*143*75mm Μικρόφωνο επέκτασης: 74*74*20mm Hub: 98*98*20mm |
| N.W. / G.W | 2.77kg / 4kg (καθαρό / ακαθάριστο βάρος) |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Audio Visual Conference Kit-4K HDMI Camera 12x Zoom Wireless Microphone Speakphone 2 Mics, Κίνα, Κατασκευαστές, Χονδρική, Τιμή, Χαμηλή τιμή, κατασκευασμένη στην Κίνα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Καλύτερη κάμερα ιστού με 4K 30fps για skype και vide...
-

4K 12x οπτικό ζουμ με βιντεοκάμερα USB3.0 PTZ Confer...
-

Εξοπλισμός τηλεδιάσκεψης οπτικού ζουμ 12x
-

FHD 4K Webcam με ενσωματωμένο - σε μικρόφωνο για το ...
-

VA300C 4K Eptz Webcam Conference Webcam USB για VMIX...
-

Κάμερα διάσκεψης UHD 4K PTZ με οπτικό ζουμ 12X USB3....






